Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

Divejte se na tech 5000 jako na soucast stroje na penize, ne jako penize samy o sobe(a uz vubec ne jako na Vase penize...co se tyce vydelku je prima mit padnou motivaci pracovat na navysovani kontraktu pri nevyhodne zmene kursu.

Castka kterou muzete na zacatku ztracet diky zmene kursu je urcite zanedbatelna oproti tomu co muzete ztratit behem obchodovan pri vyjdrenem strachu ze ztraty samotne (at uz je jakakoliv imaginarni) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj.

Nejprve bych rád poděkoval JenaL za minulou pomoc.

Dnes bohužel přicházím s dalším technickým problémem.

Už mám otevřený účet u IF a používám SC. Historická data stahuji taktéž od IF. A tu začíná můj problém. Při stahnutí historických dat vše běží v naprostém pořádku. Grafy jsou celé, i časové rozpětí je dobré. Když však zavřu CS a znovu otevřu, stažená historická data se mi zobrazí pouze v polovičním rozpětí (tj. místo aby TFZ8 začínal 22.9.2008, tak začíná 20.11.2008, takže mi chybí dobrý měsíc a půl dat). To stejné se děje i s ostatními daty (jak historickými, tak i aktuálními). Pro mě to tedy znamená smazat všechna data, která jsou stažena, restartovat SC a data opět stáhnout znovu. Tohle musím dělat pokaždé, když zavřu SC. Psal jsem i Stephanovi a ten mi zatím nijak nepomohl. Zkoušel jsem snad vše, nastavení jako chartbook, změnit délku stahovaných dat....nic nepomohlo.

Nevíte náhodou kde by mohl být problém. Kamarád má naprosto stejné nastavení jako já a funguje mu to normalně.

Díky za radu.

Z.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to gordon:
popravde takto jsem to nikdy nedelal, ja posilam z Natwest UK, dvaji me lhutu 5 dni, ale pokud si dobre pamatuji trvalo to jeden den. Kdyz si prevadim prostredky z US do UK trva to pravidelne pouze jeden den. 14dni je dlouha doba, radeji bych se sel pozeptat primo do banky jestli se to nekde nezatoulalo. Hodne stesti!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Poprosím Vás, nedokážam sa dohodnúť so Stephenom ako mám spustiť Sierru (po aktivácii live).
InfinityAT mi beží, no pri zadaní rovnakého mena a hesla do Sierry mi vypíše chybové hlásenie.
Ako druhú možnosť som skúsi zadať meno a heslo rovnaké ako v deme, stiahol som aktualizáciu Sierry ale nedajú sa mi spustiť grafy ani stiahnuť live data. Vtomto druhom prípade zase píše "your current service package does not support this function"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

aby jste mohl vyuzivat data od Infinity, potrebujete level 3 ( musi obsahovat External Service Group B )
potom v zalozce Data/Trade Service Settings:
Service: TransAct

Username, Password, a Account jsou prihlasovaci udaje k TransAct a melo by to fungovat
www.sierrachart.com/index.php?l=TransAct.php

pripadne vypnete Sierru a zkuste ji rozjet pres tlacitko Launch Infinity Chart v InfinityATa udaje do Data/Trade... by se vam mely doplnit sama

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jano:
co se tyka Infinity - mam verzi, kde se prepinam mezi Sim a Live a k obojimu pristupuji pres ostra hesla ( zadna demo hesla nemam )
jinak mam registraci primo u Sierry a objednany level 3, za ktery platim dle potreby. Hlavne platba pres PayPal je velice rychla, trva v radu sekund a muzete hned pracovat. Z Live uctu se mi nic nestrhava. Tam mam penize jen na obchodovani.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím Vás mám ešte jednu otázku, týka sa to znova sierry, preto neviem či by som to nemal smerovať do iného vlákna...

Sierra level 3 sa dá spustiť len na jednom počítači? Stephen mi písal niečo také. No ja som ju spojazdnil práve na tom PC, ktorý nepotrebujem a na tom ktorý chcem používať na obchodovanie mi už nebeží.

Vždy mi hlási:
Connecting to TransAct...
Unable to connect to TransAct.
Failed to logon for accounts. TransAct error: (13) The YesTrader username or password entered was not valid.
Disconnected from TransAct
Will reconnect to the server in 5 seconds. To cancel, select File >> Disconnect on the menu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...