Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

Jestli jsem to dobře pochopil a nastavil, tak při používání Infinity AT platformy tohoto brokera v kombinaci se Sierra Charts , tak příkazy zadávám v Infinity AT, ty se ale nijak nezvýrazňují v Sierra Charts ( že bych je v grafu přehledně viděl nebo posouval jako v Ninja Traderovi) ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Obchodovani z grafu mi zatim funguje jak pri funkci Replay na historickych datech, tak v Sim modu na zivych datech. Vstupy, zisky/ztraty,... ale zustavaji pouze v platforme Sierry ( Trade -> Trade Orders Window ). Zatim jsem neprisel na to, jak je propojit s InfinityAT. S nejvetsi pravdepodobnosti je zatim tato moznost urcena jen pro trenink.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bohužel nemam, objevil jsem to až teď že ver. 371 to již umí. Jak jsem již psal, přeinstaloval jsem verzi co jsem měl (334), vše jsem jen přeinstaloval, klasicka cesta C:\PFiles\YesTrader.., spustil SCH aktivoval menu Trade a potom spustil AT Inf. a vše funguje tzn. zadam v Domoo AT přikaz objevi se v grafu, posunu, posune se v grafu. Ale je pravdou že obráceně to asi nejde, tzn v SCH když zadám příkaz tak to napíše chybu že učet není aktivován pro obchodování v SCH kontaktujte SCH.... no uvidíme, moc si s tim s ostrým účtem nechci hrát, ale pozitivní je to, že tam alespoň člověk vidí tu čáru kde a na jaké hodnotě zadal příkaz což je fajn

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...