Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • 4 týdny později...

Dobrý den, potřeboval bych prosím radu. Chci si poslat z AMP peníze a stále mě to nejde. Píše mi to pořád: adresa na soubor je neúplná, prosím, klepněte na tlačítko Aktualizovat níže uvedenou adresu změnit adresu na soubor. Nevím přesně, jakou adresu mám aktualizovat? Když tam zadám normální adresu, tak je to k ničemu. Přikládám obr. , taky nevim, jestli se tam nevyplňuje něco, čeho sem si nevšiml? Díky za radu.

34897

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Pozdravujem, nenašiel som nejaké vlákno hodné mojej otázky tak dúfam že nie som úplne mimo.

Mám demo od CQG ako aj od Sierry, na každom grafe je iná cena, na CQG o 4body rozidel v cene, ak sa pozriem na investing tak tam je zase iná aktuálna cena ako na sierre a CQG dátach. Takže teraz neviem kto má zlá dáta, alebo na demo sú spomalené???

Už fakt neviem cez koho chcem obchodovať/cez čo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sierra,AMP broker, Data Rithmic...Za Sierru zaplatis 25 + 10 za data = celkem 35 USD mesicne se vsim...
Podle me nejlevnejsi co muze byt pro lidi ,kteri jeste nevydelavaji a chteji usetrit ;-) Komise platim 4.34 round turn.
nejsou tam ani zadne omezeni ve vkladu...za 500 vklad Vam zridi ucet a pak si pres jejich stranky online jen
vyberete jakou verzi Sierry chcete,jaky data a od jakeho providera.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

@m.hunter Jednoduchý důvod, jedná se o právní oddělení majetku od mé osoby, ačkoliv stejně jako kdokoliv nehodlám jít do mínusu, chci se pojistit, že v případě nepředvídatelné události, se tato omezí na vyčleněný kapitál. Nezajímá mě právní hledisko daného postupu (sám jsem právník), ale pouze postup v rámci založení účtu. Otázku jsem už položil i brokerovi, ale chci znát názory z více stran.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
×
×
  • Vytvořit...