Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Alternativní trhy zajímavé pro intradenní obchodování - německé indexy


Doporučené příspěvky

Tak teda po prozkoumání všech dostupný informací jsem došel k závěru, že je vlastně teď již vše v pořádku. Co jsem se dozvěděl, tak právě toho inkriminovaného 10.záři, kdy mi tak naráz kleslo volume na FDAX, spustili na Zen-fire nějaký nový datafeed z Eurexu. Po tom co jsem shéldl statistiky volume na stránkách burzy, jsem si uvědomil, že vlastně to volume, co vidím teď je to správné a to co jsem viděl před tím 10.9. tak bylo asi nějak ustřelené. Tímto je tedy problém vyřešen a děkuji všem za spolupráci

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 122
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Aspen:

obchoduji Eurex zive. Zacinal ,jsem na FESX a to s alternativnimi grafy - VOL 10000 - vyslo me i z backtestu jako nejvhodnejsi. DAX obbchoduji s VOL 1600 a grafy se vykresluji opravdu krasne. Doporucuji kombinaci obou grafu protoze ESTX reaguje z 95% na pohyby DAXu. Zkus si nastavit DAX Vol 1600 pro hrubsi rozhodovani a pro jemne vstupy dej ESTX 10000. Me to fungovalo dobre ale dnes obchoduji uz jenom DAX.
PT pro ESTX jsem mel 10 bodu = 100euro a SL taky 10 bodu. mel jsem vysokou uspesnost vstupu .... cca 65%. Ale jak pises vse si musis radne testovat a vyhodnotit sam.

mej se focus





Link to comment
Sdílet pomocí služby

Aspen: ja na rozdil od kolegy zatim teda jen papirove zkousim FDAX a to s WCCI a range bars 10. Pro me je rozhodne nejvetsi vyhoda tech range, ze presne vis, kdy vstoupit a vystoupit. Zatim ale nedokazu poradne zvladat disciplinu a tak me spousta chyb okrada o zisky, az se mi to povede zlepsit, tak to zatim vypada hodne slibne

focus: vzhledem k tomu, ze bych nejpozdeji na zacatku pristiho roku chtel taky zacit live, tak zacinam hledat nejakeho vhodneho brokera pro Eurex. Mohu se zeptat pres koho obchodujes ty a jake s nimi mas zkusenosti?

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

focus:\delas na fdax finwin? Ja mam nabacktestovane divergence a ted jedu paper a vypda to pekne, ale jedu 1500 vol a backtestuju finwin na fdax-tak jenom jestli nemas nejake zkusenosti (zatim ale sam uspesne delam divergene-je ted vic casu, protoze nejsem ted kdyz je to volatilni s to do toho jit, tak v mezicase backtestuju evropu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jenaL:

nejedu ani DIV ani FinWin - bactetoval jsem obe techniky a v DAXu jsou velmi profitabilni.. Jedu PA s durazem na protnuti TL. Muj system je v DAXu profitabilnejsi nez na RUT.

Pokud mas chut doporucuji nastudovat swingy /treba od LW/ - neuveritene profitabilni - bohuzel nestaci pouze teorie ale hlavni je praxe - nakoukat to - ja jsem tomu venoval 1/2 roku cca 5h denne.

jinak na DAXUu pouzivam VOL1600 a mam PT - 20 bodu a SL - 15. Muj system na zaklade swingu v kombinaci s TL ma pravdepodobnost cca 68%.

RUT ma sice vetsi volatilitu ale vykresluje se bez problemu a muj sys fungje standardne s tim ze jsem zvysil PT ale SL zustal stejny.PT mam 30 a SL 15. Doporucuji normalne obchodovat - pristi tyden bacha - nevi se jestli US parlament podpori zachranny program a pravdepodobne bude trh nervozni, koneckoncu patek nam to predvedl v plne krase.

mej se focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

focus:

dik za info, no ja jsem prave na IB koukal a vyse marginu presahuje muj kapital, ale presto se FDAXu vzdat nechci. Nastesti jsou i jine moznosti, treba Mirus ma snad 2000, pokud je to pravda. Vse jeste musim zjistit.
Taky jsem tady nekde cetl ze IB si uctuje na Eurexu poplatky za posun a ruseni prikazu (neco kolem 0,5 euro) je to pravda? To je sice pakatel, ale pri tom mym stylu s range bars udelam tech posunu tak cca 10 za obchod.
Jinak musim priznat ze 68% je opradu slusny. To ja nemam ani nahodou, ale tak zase ja to vynahrazuju vyssim RRR.

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

o zpoplatneni posouvani prikazu (pokud jsme jiz v trhu) jsem tedy jeste neslysel-tyto sluzby jsou jiz obsazeny v zakladni komisi! Neobchoduji eurex, ale na globexu vidim na vypisech uctu poplatky jenom za komise (jinak bych se nedoplatil) :)

O eurexu nevim, ale myslim ze ty poplatky jsou hodne nepravdepodobne :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...