Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Alternativní trhy zajímavé pro intradenní obchodování - německé indexy


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 122
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dík, takže to máme dvě zprávy - jedna je dobrá, že by to mělo fungovat, druhá horší a to že se nevyhnu tomu si přeložit ten angl. blábol - co to na mě z obrazovky kouká, když chci zadat něco z DTB burzy. Ale odkazuje mě to dle prvního pohledu na account nastavení a v simul účtu se tam nic nastavovat nedá.... no zkusím se s tím nějak popasovat.

PETr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den, mel bych jeden dotaz. Kde bych sehnal nejake informace o DAXu. Treba co se tyce fundamentalnich zprav atd. Po uverejneni tohoto clanku jsem si projizdel jeho historii nejakych pul roku zpet. A ve 14.30 se tam dost casto objevi zvysena volatilita a zrychleny pohyb jednim smerem, pomerne lehce obchodovatelny pouze na zaklade prorazeni trendove linky. Vim, ze ve 14.30 dochazi k uverejnovani ruznych fundamentu, ale na americkych trzich v premarketu se mi nezda ten smer tak jednoduse rozpoznatelny. Byl bych rad za jakekoli info, diky. Preju hezky vikend!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahaáááááááá blik, zkratka ESTX50 atd je název komodity ale u IB musím zadat jiný symbol, na jejich stránkách jsem našel tyto symboly ale např pro ESTX50 jsou 4 různý druhy, pak se mi nedaří najít FDAX, FGBS, FGBM,FGBL poradíte někdo kde jste našli symboly pro zadávání do platformy u IB popř napíšete tyto symboly sem do fora, mooooooc děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...