Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Alternativní trhy zajímavé pro intradenní obchodování - německé indexy


Doporučené příspěvky

....no tak aby som to este raz upresnil: na sledovanie pouzivam data od prorealtime, to su live data z deutsche börse.
Takze mam tu moznost naraz sledovat original data z burzy a zaroven data od mojho brokera, preto to tu pisem, ze fakt rozdiel v tom nie je. A teraz nerozumiem, naco ti je ucet s 5.000 $ na zaciatok, ked ti broker dava k dipsozicii micro kontrakt 1 bod = 1 €. Hram proti brokerovi, ale so serioznymi datami a s kontraktom 1 bod = 1 €, neriskujem 12.50 € alebo 25 € na bod. Chcem tym len povedat, kto nema chut obchodovat s tak vysokym marginom, je mozna aj takato varianta. Samozrejme, pokial budem chcet ocbhodovat fdax a viac riskovat, potom prejdem k future brokerovi, aj ked si nemyslim, ze by to bolo doposial nutne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 122
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jeden takový postřeh z obchodování - v dopoledních hodinách do doby, než otevře burza v USA (15:30), je dobré poočku sledovat i graf londýnské burzy FTSE, který občas dokáže dopředu ukázat, kam se hne i DAX. Po otevření burzy v USA je zase dobré sledovat DowJones - aktivitu na trzích pak začínají přebírat američani a dá se říct, že DAX kopíruje chování DJ. Platí to někdy více, někdy méně - chce to vypozorovat si to.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Co se týče intraday na evropských trzích jsem rozhodně pro Eurostoxx sice jsem k tomu byl ze začátku skeptik, ale jinak se mi líbí o něco víc než DAX...
Nicméně najde se tu někdo, kdo zkoušel intraday obchody s futures na jednotlivý akcie? Poslední dobou sleduju často vývoj E.ON (pouze akcie) a teď jsem koukal, že na IB je možnost obchodovat právě s futures na E.ON. Přiznám se, že tenhle titul sleduju denně a zatím celkem spokojenost i když jedna výhrada tam je. Sice tam mám poměrně dobrou % úspěšnost, ale zároveň dost nízké RRR 1:1, což bych si na ES nebo ER2 nedovolil. Ale jak řikam sleduju pouze akcie E.ON až teď mě napadlo poohlídnout se po futures... nevíte někdo jak bych mohl zjistit hodnotu 1ticku na IB u futures na E.ON ???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

poradíte někdo, aktivoval jsem podle návodu u IB data s evropské burzy a když se pokouším v platformě u IB zobrazit FESX tak mě píšou the security FESX is not available or allowed for this account. if this should be available , please contact customer service. znamená to že musím ještě získat od IB nějaké povolení nebo aktivovat ještě něco??? děkuji za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...