Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Alternativní trhy zajímavé pro intradenní obchodování - německé indexy


Doporučené příspěvky

To vypada zajimave, ale za takovou nabidkou muze byt vzdy neco vic .... v kazdempripade za zkousku nic nedame a pokud to bude fungovat tak je to OK. Ja jsem na Mirus koukal taky a nasel jsem v jejich exel. tabulkach margin pro DAX - 12000Euro

Jinak doufam ze po vikendovem deni v USA budeme v PO na RUTu v dlouhych ziskovych pozicich .......

Diky za informaci
focus :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 122
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

danek:

ok, dik moc, taky jsem si to myslel, že by to bylo hodne ujetý. Jinak pro mě je asi stejně jasnou volbou Mirus. Pokud v tom není nějakej háček, tak ta jejich nabídka je vše co si jen můžu přát, už to tu někdo psal, tohle jsem od nich dostal já:

FDAX, intraday margins are $2,500 per contract. Exchange regulated margins apply for overnight positions. The roundturn commissions are $2.10 + 1.14 Euros.

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Dobry den,
chcem sa spytat ako je to s tym ked mam u IB ucet v dollaroch a obchodujem europske trhy....ci sa moc nestraca na tom akym sposobom konvertuju menu alebo je to zanedbatelne....???

pripadne ci by malo vyznam mat dva ucty u IB,jeden v dollaroch a druhy v eurach ....?????

Myslim ze nema vyznam menit si eura na dollare a potom obchodovat europske trhy v eurach....
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 8 months later...

Obchoduji u Ifninity brokerage a tam maji promotion na evropske trhy. Margin cini $1000 pro FESX a $2500 pro FDAX a komise jsou $2.69RT(s cimz jsem opravdu spokojen). Jinak vrele doporucuji (kvalitni data a rychly primy servis).
napiste primo na infinity tam vam daji detaily! Komunikuji i pres skype, takze se uplne nemusite bat mluvene anglictiny!
s.coffman@infinitybrokerage.com, www.infinitybrokerage.com

preji uspesne obchody!









Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...