Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Alternativní trhy zajímavé pro intradenní obchodování - německé indexy


Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 122
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj

můžete mi prosím poradit kde sehnat historická intradenní data pro backtest do Ninji - akciový index FESX, dluhopisy Euro-Schatz. Nemám dosud zřízen žádný účet u brokera. Je možné je sehnat i bez otevřeného účtu našla jsem jen odkaz na E-shop deutsche-boerse ale jinak nevím. Nebo je lepší si rovnou otevřít účet i když plánuju živé obchodování až cca za 1rok? Díky.

Dagi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, rád bych se zeptal, jak je to s premarketem na DAXu. Je možné jej obchodovat? Myslím si, že ano. Už kvůli objemu obchodů, které se v tuto dobu ukazují. Ale v Ninja traderovi se mi v tu dobu neobjevuje Ask ani Bid a nejdou vyplnit příkazy. Je to tedy pouze demo napojené na Zen-fire.. Jde mi o obchodování otevíracích gapů. Děkuji za odpověď. Pěkný den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím,

chtěl jsem se zeptat odborníků, kteří obchodují Dax. Používám IB/BT/Sierra. Budou příkazy u Daxu fungovat stejně jako u ER2? Myslím tím, budou zůstávat zadané u IB i když mně vypadne PC? Nebo když budu chtít být v pozici (budu mít nastaven Limit a SL) a nebudu mít zaplý PC?

Předem děkuji za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...