Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

ActivTrades


sztula

Doporučené příspěvky

tom.inf:

No tak v prvni rade se omlouvam jestli jsem te uvedl v omyl, ale skutecne nejsem zkuseny obchodnik :) tou zavorkou jsem myslel to, ze mi zakladani obchodniho uctu trvalo neskutecne dlouho, ale za to jsem si mohl spis sam a muzu byt jeste rad, ze po me nechteli, abych jim to poslal postou. Proste jsem s nima par dni resil co vsechno potrebuji k zalozeni uctu(porad chteli nejaka lejstra) az mi z toho sla hlava kolem. O dalsich brokerech se rozepisovat nemuzu, protoze jsem mel live ucet jen u XTB a AT. Jednou za cas dostanu roupy, ze si zalozim ucet nekde jinde, ale pak me to vzdycky prejde

Tobe taky hodne stesti

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 162
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak to jsem chtel slyset. :) Dik za info.

Jeste nez se do toho ale pustim, chci se zeptat, jestli nekdo nema zkusenosti s nejakym dalsim brokerem, ktery funguje obdobne jako ActivTrades (mikroloty, nizky pocatecni vklad, relativne nizke spready...) ale je u nej moznost obchodovat i vychodoevropske meny (hlavne nasi exotickou EURCZK ;) se kterou me sice zajimaji spis pozicni obchody, ale presto mi u XTB spread 150pips v nocnich hodinach u menovyho paru na tri desetiny mista prijde trochu vrazednej)? Lidi tu v ruznych diskuzich casto pisou, ze obchoduji nekde v Americe a buhvi kde po svete, ale casto pritom zapomenou zminit, co vlastne obchodujou a hlavne u koho.

Kazdopadne predem dik :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 1 month later...

No na recenzi se zrovna necitim, ale muzu rict, ze jsem s nima zatim spokojenej. Jsem u nich ale teprve asi 3 mesice a hraju si tam s mikrolotama, coz je presne to, o co mi u nich slo. Zatim jsem totiz podle ocekavani v minusu a na jakejchkoli vetsich objemech by to bylo drahy skolny. Takhle sice dostavam za vyucenou, ale aspon v ramci mezi, ktery me neodradi od dalsiho snazeni. Pro tuhle chvili se zda, ze uz se mi snad spon podarilo zastavit pokles, ale kdo vi... pristi tejden muzu dostat dalsi lekci a budu mluvit jinak. ;-) Ty minusy jdou ale do posledniho centu na vrub moji trestuhodny neukaznenosti a donebevolajici blbosti. Co se brokera tyka, otevreni uctu v pohode, preposlani penez k nim taky a na vybirani to zatim neni. Jednou jsem jim volal a da se s nima v pohode mluvit plynulou aj i nj. A co se tyka veci jako requote, slippage atd., nejsem tak uplne typ, kterej by se spolehnul na to, ze cena neposkoci o pipsik sem nebo tam, takze to nijak zvlast neresim. A u rolloveru taky nevim, protoze zatim bojuju vyhradne na forexu. Jinak kdyz mrknu na graf napr. EURUSD u nich a u XTB, tak se prakticky shoduji (+/- 1 pip).

Tak at se dari.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Takže pokud by to někoho zajímalo, "For further credit to:" jsem napsal jako "důvod platby" (mám Raifku). Peníze jsem poslal včea odpoledne a dnes ráno uz jedu reál:-) Zkusil jsem před chvílí hedge na News a plnění naprosto okamžité, stejně jako na demu.. a prvních pár pips je doma (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

kryspin Napsal:
-------------------------------------------------------
> Takže pokud by to někoho zajímalo, "For further
> credit to:" jsem napsal jako "důvod platby" (mám
> Raifku). Peníze jsem poslal včea odpoledne a dnes
> ráno uz jedu reál:-) Zkusil jsem před chvílí hedge
> na News a plnění naprosto okamžité, stejně jako na
> demu.. a prvních pár pips je doma


Zdarec, chtěl jsem se zeptat, za-li ještě obchoduješ u Activu a jaký jsou poplatky když se posílají EURA z raifky k nim, případně co člověk platí, když chce vybrat to co vydělal. Nějaké zkušenosti? Chápu to správně, že nejmenší vklad je 250 EUR? Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...