Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

ActivTrades


sztula

Doporučené příspěvky

no výborně, zkušenost i někoho jiného ;) já jsem zaznamenal ten výpadek dnes 2x a tento týden celkem 4x, ale dá se předpokládat, že je drsná situace na trhu.... jsem rád, že výběr proběhl v poho, protože tu byly obavy, že to s nima vázne a já chci vybírat až před vánocema a udělat si volno :D :D
sztulo pravda ropa byla jak na houpačce a mě se celý týden nedařilo, protože ještě nemám zavřenou firmu a dodělávám poslední zakázky, ale stejně jsem skončil nakonec týden 100pips+ :D :D nic moc, 15x méně než je cíl, ale za poslední 2týdny 328% s riskem 5-7% zhodnocení s riskem 5-7% i se všema chybama, jako např, že zavírám na sl a jen na ropě a zrovna dnes jsem smazal ztráty tohoto týdne ;) a neboj, jsem v zisku skoro 20-tinásobek za dobu u activ (někdo tu psal, že to zvládl za týden na ropě, ale mě to stačí)
ale jde hlavně o activ a po 3měsících říkám, jsem s tímhle brokerem hodně spokojený!!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 162
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,

mám dotaz týkající se spíše všeobecně tradingu. Co považují brokeři (Active) už za scalping? Nepovažuji se za scalpera, mnohdy jsem v obchodě i přes hodinu nebo více, ale jelikož jedu ropu a tam jsou často výrazné pohyby, dá se udělat několik desítek pipsů během chvíle a pak radši brzy zavírám (občas 3-5 minut v obchodu). Zatím jedu demo, tak bych se pak v live účtu nerad dostal do problémů s brokerem za scalping. Prosím o odpověď někoho kdo má zkušenost s live, např Mistr.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

čus boxere, měl jsem pozici i necelou minutu(omylem jsem vstoupil obráceně :)) jinak je držím většinou taky i několik hodin , ale podle toho, co dávají za otázky, když chceš microloty, tak se někoho ptali, jestli drží pozici méně než 3min, podle toho soudím, že nad 3minuty by to mělo být v klidu.... ještě se myslím ptali, jestli používáš menší TF než 5m, tak by měla být odpověď ne.... pak považují podle otázek za scalping entry na zprávy, ale osobně to u nich nedoporučuju, zkusil jsem to a několikrát to vzalo úplně jinde, jednou dokonce na konci svíčky :) to je asi vše.... ty otázky tu bohužel nenajdeš, protože je psal někdo na chatu a mě se neptali

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V emailu mi Activ psali, že platnost dema vyprší za 20 dnů, tak nevím co bude dál.
Ještě jsem se nijak nedočetl jak to funguje při otevírání účtu. Já mám i účet v Anglii a tak bych si na něj dal libry a chtěl bych je přesunout na účet Active, abych to měl bez poplatku. Obchodovat chci ale ropu a ta je v USD. To mi pak ty libry Active převedou podle aktuálního kurzu na USD a budou mi vést účet v USD a při případném převodu pěnez zpět na můj účet mi to převedou zase na libry?
A jak by to bylo případně s daněmi pokud bych něco vydělal. Když bych peníze posílal z angl. účtu tak bych platil daně v Anglii a řídil se daňovými zákony v Anglii? Myslím, že asi ano. Nemáte někdo nějaké zkušenosti?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Boxer Napsal:
-------------------------------------------------------
> V emailu mi Activ psali, že platnost dema vyprší
> za 20 dnů, tak nevím co bude dál.


toho si nevšímej. mně už demo funguje skoro dva roky. a pokud by náhodou přestalo fungovat, tak z platformy jde leche otevřít další účet. ale\myslím, že to nebude třeba a demo Ti pojede pořád.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Boxer Napsal:
-------------------------------------------------------

> A jak by to bylo případně s daněmi pokud bych něco
> vydělal. Když bych peníze posílal z angl. účtu tak
> bych platil daně v Anglii a řídil se daňovými
> zákony v Anglii? Myslím, že asi ano. Nemáte někdo
> nějaké zkušenosti?
>

Ohledně daní zkus pročíst tohle vlákno.
www.financnik.cz/forum/read.php?2,76,76#msg-76
Je toho tu víc. Dej do vyhledávání "daně" a máš co dělat celý večer ;)
Osobně se domnívám, že daně platiš v zemi, jejimž si občanem, to v případě soukromé osoby,
případně v zemi, kde máš firmu, to v případě podnikatelů. Bez záruky.
Já se budu zabývat daněmi až když náhodou něco vydělám ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...