Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

ActivTrades


sztula

Doporučené příspěvky

mistr:

Nevim jestli ti tohle pomuze, protoze ja pouzivam Ninju Tradera. Pred mesicem na starem PC Athlon 1800 XP (takt 1,53GHz), 1GB RAM, jsem mel v nekterych okamzicich vytizeni 100 %. Ted jsem si slozil nove PC Duo Core E7300 (takt 2,6GHz), 4GB Ram. No a i kdyz ma procesor v klidu frekvenci 1,6 GHz, tak mam se spustenym Ninjou vytizeni max 5%.

Je fakt, ze to muze byt i nestandartnim indikatorem, ale pokud to mas nastavene, tak jak ti to vyhovuje, tak mozna bude jedina cesta upgrade nebo nove PC.

Napis tu, co mas za sestavu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 162
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

budu to muset vyřešit nějak jinak než odebráním indi(jsou celkem náročné a jednodušší jsem nenašel), protože likvidací jen jednoho bych si zbořil celý systém :( takže jestli chápu dobře, vyřeším to jedině větším procesorem? to nebude na dopoledne :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mistr

ahoj.

jest-li Ti to šlapalo někdy v krátké minulosti dobře a sekat se to začlo postupně, tak to procákem nebude. Ještě zkus nějaký programek, který je řekněme trochu náročnější na početní výkon (třeba zkus rychlost.cz a spusť test) a sleduj zátěž (Ctrl-Shift-Esc). Napadá mne nějaký spyware. Měl jsem tenhle případ ale to se chovalo nestandardně pořád. Moc jsem s tím nekouzlil, přeinstaloval wokna a hotovo.
Matně si vzpomínám, že jsi psal jenom o MT4. Ověřit, jest-li to je brokerem by šlo jedině tak, že si live účet spustíš na nějakém ověřeném stroji. To je sice dobrá rada, ale když tu možnost nemáš, tak je to rada na pytel. Pokud bys byl z Ostravy, tak bys to mohl kdykoliv odzkoušet u mne v práci. Jsem na optice a komp je také suprový.

Když je procák v háji, tak to snad nepojede vůbec, případně se to bude nestandardně chovat při všech aplikacích. MT4 není žádný žrout a ani není njak zvlášť náročný na paměť, pokud tam pocghopitelně nemáš přehršel indikátorů.

A navíc jsi psal, že Tu demo jede v pohodě. Tak že není třeba uvažovat na procesorem.
Nevím, nevím, myslím a píšu, tak že to co mne momentálně napadne. Určítě bych ale hledal nějaký jiný spolehlivý komp a zkusil live účet z něj. To by snad mohla být jedna z cest.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Chcel by som sa podelit s mojimi skusenostami s ActivTrades Ltd. co sa tyka zakladania uctu a komunikacie. Ako bolo pisane aj an financnikovi tak dobry broker ma byt oporou tradera, mal by mu vediet odpovedat na vsetky otazky(od tych najstupidnejsich az po najkomplikovanejsie) s odpovedajucou trpezlivostou. Pred otvaranim konta by sme mali svojho brokera preverit naozaj najroznejsou zmesou otazkou aby sme si overili co od neho v buducnosti mozme cakat. Rozhodol som sa ActivTrades vystavit mojmu "testu dobreho brokera", spocivalo to v tom ze som si par krat presiel ich Customer Agreement a spisal som si vsetky nejasnosti ktore tam mali, priznam sa ze tam boli niektore dost neprijemne otazky(no na ich pravne kluckovanie v tej zmluve sa ani ina otazka polozit neda), ale dobry broker by ich mal s prehladom zodpovedat :) Na moje prekvapenie asi po mesiaci predavania mojej sady otazok medzi roznymi vykonnymi osobami v ActivTrades mi dosiel e-mail od Business Development Mangera pana G. Friis-a s obvinenim ze moje otazky poukazuju na to ze som bud osoba cinna v pravnom vysetrovani alebo osoba cinna v priemyselnej spionazi, ktora sa snazi zmonitorovat vnutorne aktivity a chod ActivTrades, ceresnickou na torte bolo vyhlasenie na zaver ze charakter niektorych otazok ich utvrdzuje v tom ze som nedostatocne informovany o priemyselnych standardoch tohto odvetvia(nemal by to byt prave broker ktory by taketo standardy mal bez slova vysvetlit :) ) a ze ma zial nemozu prijat ako ich zakaznika.

ActivTrades ma osobne v tomto sklamali, mal som o nich zatial dost dobru mienku, takze kto chce hladat u brokera typu ActivTrades nie len chladneho poskytovatela sluzieb ale aj nejaku formu poradcu/opory tak ruky prec :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

tak a mam posledni zkusenost s AT: Vcera jsem zadal o withdraw celeho uctu.. Stacil jeden mail a dneska uz mam penize zpatky na domovskem ucte.. Tak to ma vypadat.. Akorat teda nutno dodat, ze si za to AT uctovali 25E, ale co.. i tak jsem zarobil.. Ted si dam chvilku pauzu(zacal jsem poctive papertradovat) a potom hura k futkovemu brokerovi, co mi dovoli i meny a ma ninju(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdar vespolek všem, kteří obchodují živě u AT. Jasně, že zdar i těm ostatním, ale mne zajímá tato otázka. Když obchoduji u brokera jako je AT, tedy marketmaker, jak se takový broker tváří na tradery, kteří obchodují microloty, miniloty, čí plné loty? Činí mezi nimi (tradery) rozdíl? Vycházím zejména z toho, že se obchoduje trader v. broker, nikoliv trader v. reál. trh. Alespoň co jsem vypozoroval z diskuze, tak on objednávky nepáruje, ale obchoduje jakoby na svůj účet a pak to snad nějak s burzou slaďuje. Snad páruje jenom, když někdo obchoduje plné loty a ty ostatní jakoby "sponzoruje". Dál mi to už není jasné a ani mi na tom nějak nezáleží, co činí a jak to činí. Zajímá mne to, zda když někdo obchoduje celé loty, tak je tedy větší šance, že když se daří a trader vydělává, tak ho broker nechá na pokoji, neboť mu (brokerovi) neužírá z účtu. Naopak, pokud trader obchoduje miniloty, microloty (nebo onanoloty - to jsem si vypůjčil od [b]SID[/b]a :) -), tak v případě enormně dařícímu se traderovi asi nemůže přijít na jméno, neboť o připravuje o zisky a event mu skrouhne účet. Tak nějak jsem se nad tím zamyslel. Asi tam rozdíl bude, ale jist si tím nejsem. Asi nikdo přesně odpověď znát nebude, asi to bude případ od případu, ale řekněme, že AT bych řadil mezi ty "serioznější" a řekněme, že jejích snahou není a priori šidit klienty.
Zkusím ještě napsat otázku jednoduše:
Činí broker rozdíl mezi tradery, kteří obchodují celé loty a těmi co obchodují drobné?


Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...
  • 3 týdny později...

čus všichni,
tak se také podělím o komunikaci s activtrades....
používal jsem EAčko e-MoveSLTPbyMouse(SL a PT posuvný myší), které se mi kouslo a při otevřeném obchodu mi vyslalo několik tisíc stejných příkazů na posunutí SL(varuju před používáním tohoto EA), takže mi zmrazili účet kvůli mojí technické chybě.... jelikož neumím vůbec anglicky, tak jsem se rozhodl použít googl překladač a komunikaci mailem. komunikace proběhla v krátkých větách a neuvěřitelně klidně a slušně a během několika hodin jsem měl účet opět aktivní....
z toho vyplívá, že se slušným přístupem jde vše a pokud s nima komunikujete urážlivě, sprostě, řvete do telefonu nebo se jich vyptáváte na jejich interní věci, tak se nedivím, že někoho odpálkujou nebo neotevřou dotyčnýmu účet....

miras

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj všici,
i já mám podobnou zkušenost,pokud si člověk udrží nervy na uzdě a snaží se konstruktivně o nějakou domluvu,nakonec se problém vyřeší.
Při otvírání účtu mě také zajímaly rozdíly v typech účtů a abych si byl jistý,že nebudu mít problémy coby skalper na
standart účtu,přímo jsem se zeptal,co oni považují za scalping,odpověděli mi toto:
Za scalping považujeme jakékoli obchodování s vysokou frekvencí vstupů a výstupů a to především požíváním AOS.
Vstup a výstup ve stejné minutě. Obchodování s různými programy ,které mohou vyvolat problém s komunikací,
nebo časové zpoždění apod.
Nebylo tu ani slovo o tom kolik je minimum pipsů nebo nějaká jiná omezení,což mě potěšilo a i uklidnilo.
Pro případ nějakých pozdějších problémů,mám tento e-mail uložen,člověk nikdy neví :)

Hodně dobrých obchodů J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
chtěl bych se zeptat, jak je to s obchodováním zpráv u AT, v jejich nabídce je účet typu "scalp-news", je zde také možnost stáhnout si demo tohoto účtu, ale zatím se mě nijak neprojevuje roztahování spreadů.

Mohl bych poprosil Mistra, nebo někoho jiného o nějaký konkrétnější příklad, jak se spready roztahují na Live při zprávách ? Chtěl bych obchodovat naživo, je AT vhodný na zprávy ? (obchody většinou držím 2-7 minut)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...