Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

ActivTrades


sztula

Doporučené příspěvky

Ahoj mam dotaz

lze otevrit Forex a CFD zaroven najednou zaskrknout v formulari oboje?

dale je tu nekdo kdo financoval otevreni uctu u AT tak ze ma banku v UK? (mam dve banky v CRa jednu v UK) jak to slo? v pohode?

pak ty formulare vypis z uctu atd.. typuji ze chteji videt adresu kde bydlis a jestli souhlasi s adresou kterou si vyplni do furmulare.

hodlam si otevrit caa do 3 mes tak se ptam radej do predu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 162
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Koch:

Nejspis budu vyjimka a ostatnim proslo vsechno hrave, ale: U AT obchoduji live dva mesice. Predtim jsem mel ucet u jedne nejmenovane ceske spolecnosti a musim rict, ze nejmenovane vlakno, ktere ma uz pres 40 stranek, tady na financniku nelze. Ale k veci, zalozeni uctu mi trvalo na hodinu presne jeden den, foundovani vcetne casu bank taktez, zel pak si nekdo uvedomil, ze jsem mezi tou spoustou scanu, co jsem jim poslal, zapomnel poslat scan bankovniho vykazu a pres to nejel vlak. Zni to zvlastne, ale nechodi mi papirove vypisy a tak bych musel na pobocku a nechat si ho tisknout, coz mi prislo jako nesmirny problem a zbytecnost. A tak po dvou dnech mailu a jednim telefonatem pres more jsem nastesti usmlouval, ze plne postaci screen z IBankingu. Ten jsem poslal a od te doby uz vsechno bezi jako po masle. Tak snad se podobnym vecem vyhnete..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mistr: Forex neobchodujem, ale co mozem povedat za CFD na akciove indexy tak tam bol variabilny spred odkedy sa pametam, co sice neni dlho, asi take 3-4 mesiace

este sa chcem spytat, studoval tu niekto trosku hlbsie ich Customer Agreement? ja som to niekolko krat analyzoval aj som to daval prekladat(niektore clanky boli fakt maso :) ) a musim povedat ze som tam nasiel par dost nezvycajnych veci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nestraste me.. ja jsem u AT naprosto spokojeny a vubec se mi nechce zase resit nekoho jineho. U AT povazuji za obrovsky prinos, ze mluvi jazykem, kteremu rozumi. Pred AT jsem mel obdobi hledani a mimo jine jsem zalozil ucet i u FXPro a ted nedavno mi volal jisty pan z Kypru, ze proc pry jsem u nich ucet jeste nefoundoval. Skoda jen, ze jsem rozumnel kazdemu tretimu slovu.. Pan svou velice, ale opravdu velice spatnou vyslovnost maskoval zvysenou kadenci slov a frazi a ja opravdu, ale opravdu nevedel o cem pan hovori. Takze zlati AT.. Tem jsem jako prvni do sluchatka vysvetlil, ze jsem poleno od Brna a jestli by nemohla trochu zpomalit, no a hned jsme si rozumneli..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

taková katastrofa to není, ale dopoledne byl spread u euraur 15 a u eurcad taky 15, což je o 8pips :( tak snad to nebude pravidlo, ale mají na stránkách, že se může spread výrazně změnit v nočních hodinách(záleží co jsou podle nich noční hodiny), možná to tam bylo dřív, ale nevšiml jsem si

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

zdravím všechny, chci se zeptat těch co jedou live, jestli nemáte problémy s mt během dne, řešil jsem už vše, používané indi, kontrola compu, přenastavení, reinstalace atd a věčně se to u activ kouše, nejde vstoupit za market, hlásí mi to signály(alerty) s velikým zpožděním a je hodně zajímavé, že v noci, brzo ráno, přes oběd a večer není téměř problém a teprve dnes jsem si uvědomil, že to je vždy dopoledne a odpoledne, prostě v nejdůležitějších časech.... :( zajímá mě live!!!! demo šlape dobře....

díky miras

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mistr:
Zadny takovy problem jsem u AT nezaznamenal(LIVE). Jedu WCCI, takze vstupy/vystupy vetsinou za market a naprosta spokojenost. Rekotaci jsem nechytl ani nepamatuji a kdyz uz mi to jednou za cas vyleti na SL nebo nedej boze na PT, tak se taky vsechno chova, jak bych cekal.

Jako ITaka me napada: kdyz se MT zacne chovat divne, koukni do procesu woken kolik si bere % CPU a jestli to budou nejake hausnumera, tak vys odkud vitr vane.. Drzim palce

Link to comment
Sdílet pomocí služby

japapatramtara tak ti díky, konečně mi někdo poradil, že jsem zjistil, kde je chyba a bohužel mi to hází až 95% takže budu asi muset řešit problém, ale ještě nevím jak.... čím se tohle řeší? ramkama, procesorem nebo někde v nastavení? možná se ptám na něco základního, ale po tecgnické stránce je pro mě comp španělská vesnice.... je to určitě problém, protože se mi to cpu drží téměř neustále na 100% :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mistr:

Tady je kazda rada draha.. Jestli je to skutecne slabym zelezem, tak je na vine jednoznacne procak. Ale nezda se mi, ze by MT byl tak narocny na vypocty.

Muj MT jsou 4okna, 5min TF v kazdem tyhle indicatory:
- SMA
- EMA
- WCCI(sw,czi)

a to je vsechno. Po spusteni se mi MT sekne tak na 10s(to prave pocita indicatory) a pak jede v pohode. Ja bych zkusil zacit od zelene louky tzn. vypnout vsechna okna, pridat jeden graf a do nej postupne prihazovat indicatory. Ze zacatku se mi stavalo, ze jsem do grafu nahazel kde co a ani to na nem nemuselo byt videt, a pak se skutecne muze stat, ze MT potrebuje vic casu na spocitani zmen. Ted mam vsechny indicatory ulozene do sablony a neresim. Jestli tam skutecne nemas nic navic, tak potom snad jenom zkouset pokus omylem ktery indi brzdi a zkusit vygooglit ekvivalent na netu mene narocny na cas. Nebo si pohrat s nastavenim jednotlivych indicatoru.

Ale na druhou stranu uz nemusis resit otazku: "co s nacatym dopolednem" ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...