Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

ActivTrades


sztula

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 162
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

čus.... chci se zeptat těch co jedou live.... šlape vám platforma od activ v pohodě? mám ji věčně zasekanou a samozřejmě v nejnevhodnější dobu :( compa mám výkonnýho, platformu jse několikrát přeinstaloval, zlikvidoval jsem i některé indikátory a problémy jsou stále :( možná bych se měl ptát přímo v MT4, uvidím co se dozvím.... díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2mistr: v pohode. Ale, robím 4H timeframe, takže neviem posúdiť veľmi rýchle záležitosti. Inak občas sa mi stávalo, že MT sa z ničoho nič začal zasekávať, naplno vyťažoval procesor, všetko bolo pomalé. Už sa mi to dlhšie nestalo, ale myslím si, že v MT drieme nejaká softwarová chyba. Vždy pomohla kompletná reinštalácia MT. Aj s vyčistením registrov. Skús google: revo uninstaler

Link to comment
Sdílet pomocí služby

piso díky, mám tam od kámoše udělané indikátory, tak musím na někoho abych o ně nepřišel....
ale hlavně pro ty co jedou u activ ropu, bacha v pátek odpoledne byl spread přes 100pips!!!! a na ku100(ftse100) dokonce 270pips!!!! asi to bude vyjímečně, ale dávejte si pozor, mě to stálo hodně slušný obchod :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim kazdeho,

Mal by som otazku na kazdeho kto ma s AT skusenosti, idealne s Live uctom. Osobne len zacinam s vyberom brokera,takze sa v problematike zatial len zacinam orientovat, tak by som poprosil o neukamenovanie v pripade prehmatu :)

Dneska som prvy krat zasurfoval na stranky AT a kedze obchodujem cisto DJIA tak som zamieril hned k specifikacnym tabulkam tohto instrumentu. Ako som dobre pochopil tak toto podkladove aktivum sa obchoduje cez symbol UsaInd(?) ktore ma v specifikacnej tabulke velkost spredu 3(co sa mi zda velmi dobre, kedze zatial som obchodoval demo u XTB kde je spread 7). Otvoril som si teda demo ucet a otvoril som si graf UsaIndDec08(ak dobre chapem suffix urcuje expiraciu CFD kontraktu), na moje prekvapenie bol ale spread 19. Vedel by mi teda niekto z ostrielanych osvetlit ako to teda zo spreadom je? Chapem pojem gumovy spread, ale kedze je 22 44 tak podla mojich informacii nevychadzaju ziadne news koli ktorym by sa mal roztiahnut.

Tiez by ma zaujimalo ako je to s rychlostou plnenia prikazov v LIVE(nie pred fundamentalnymi spravami, ale skor v obdobiach relativneho pokoja)?

Dakujem

Szabo Tibor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zareagujem sam na seba, dufam ze to nebude nikomu prekazat :)

Moj vcerajsi usudok ohladom spreadu na DJ bol zrejme trosku unahleny. Ked si momentalne otvorim graf DJ tak sa spred pohybuje medzi 3 az 5, co sa znacne lisi od 19 co mi ukazovalo vcera. Snazim sa docitat nieco o tomto gumovom spreade(a hlavne o jeho principe) na strankach ActivTrades, ale bez uspechu. Chcel by som teda poprosit niekoho skusenejsieho ci by mi vedel situaciu osvetlit, nasmerovat ma na zdroje. Interval spreadu ma zaujima len medzi 14 30 a 21 45 nasho casu, mimo tychto hodin trh nesledujem a neobchodujem. Aky interval spredu mozem ocakvat? Kam az moze vyskocit pred news? Garantuje ActivTrades nejaku hornu hranicu spreadu pred news/mimo vyhlasovania news?

Dakujem

Szabo Tibor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

čus mephysto, o plnění už jsem psal.... je dobré, ale co se týče toho gumového spreadu, všiml jsem si, že je velký většinou v době, kdy se daný instrument moc neobchoduje( ve 22:44h to zrovna platí u dj) a když si zvykneš na gumový spread, tak to není taková pohroma, stáhni si do platformy počítadlo spreadu a budeš to mít stále na očích ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nazdar,

Dneska planujem pozorovat ako sa bude chovat spread u DJ pocas hlavnej obchodnej seansy, uvidime.
Skusal som u AT najst nejaky oficialny dokument, kde by bolo zakotvene ako velmi a kedy sa spread roztahuje, zial nenarazil som na to. Nevies nahodou kde by som takyto dokument vedel najst?

Tiez som sa zaujimal o over-night marginy, v pravnich podmienkach maju ze mozu automaticky zrusit poziciu pred koncom dna ak margin na ucte nesplnuje dane podmienky. Bolo to napisane trosku nejednoznacne, teda nebolo jasne ci staci mat plnu vysku over-night marginu na ucte v dobe otvorenia, alebo je potrebne ju mat v plnej vyske prave v dobre prechodu z jedneho obchodneho dna na druhy. Neviem ci si cisto intradenny obchodnik alebo nie, ale mohol by si sa mi k tomu vyjadrit?

Dakujem,

Szabo Tibor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

uff to bude těžký, jedu intraday a už vyloženě technicky a popravdě dodnes mi není spousta věcí jasných a ani se po nich nepídím, když je nepotřebuju.... myslím, že žádný broker ti neřekne jak a kdy rozšiřuje spread(už jsem to s jedním řešil.... co se týče marginu, tak bys měl mít asi víc než 30%(myslím) jinak ti zavřou pozici a to máš v platformě pod obchody jako poslední řádek, ale přesně ti taky neřeknu, jak se to počítá, já tolik neriskuju, udržuju si margin tak na 2000%, ale určitě nestačí kolik máš na účtě v době otevření obchodu, protože se ti to pohybuje podle vývoje tvých otevřených pozic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

čus sztulo, koukám, že se vyvíjíš ;) nejedu jen id, když se dobře trefím, tak zajistím pozici v plusu a nechám to dokud to jde.... myslím, že jsem to tam uvádět nemusel, protože id neznamená scalping a papíry jsem jim dodnes neposlal, nějak jsem se k tomu nedostal, vše proběhlo jen mailem.... dám ti icq, pokud to nikdo nesmaže 4-8-9-4-2-6-1-2-2miras

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mistr Napsal:

Hoj, hoj :)

jest-li myslíš tím vyvíjením ten Silver member, tak Ti mohu důvěrně sdělit, že mne to nebetyčně štve. Někdy totíž mám docela primitivní dotaz a nemám odvahu ho sem dát, abych jakožto Silver member nevypadal jak debil :( Nejraději bych to označení někomu věnoval.
Napiš mi, co to znamená, že "zajistiš pozici". Máš na mysli jako že dáš SL nebo jak to tedy zajišťuješ?
U mne se událo několik změn. Předně jsem rezignoval na ropu a pravděpodobně na delší dobu. Taktika, kterou jsem uplatňoval v posledních týdnech totálně selhala. Pak do chatu hodil SID linak na server triquetrafg. Je to víc o měnách, ale je tam i korelace oil a gold vůči měnám. Zkouším to asi 2-3 týden na měnách a docela se daří (nechci to zakřiknout). Od počátku listopadu na 62 obchodech o 40%!! To je až trochu neuvěřitelné, ale když se na ty obchody zpětně dívám, tak asi jenom 10 z nich bych na live účtu neudělal, nebo udělal trochu jinak. Ostatní celkem v pohodě.
A co u Tebe? Raději se neptám, jest-li (tu), nebo (td) ;). Každopádně držím palec :)
ICQ nemám, jenom mejl můj nick na seznamu.

Ať se daří a zase se ozvi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ropu taky jedu jen okrajově, dokončil a otestoval jsem si po dlouhé době nový systém, tak jsem zpět u měn.... zajistím si pozici určitě sl do plusu většinou pokud to jde, tak pod poslední vlnu a nechám to jet, když vidím, že to má potenciál.... jinak koukám rozhodnutí k activ stále platí ;) tak držím pěsti, jsem s nima stále spokojen, už z důvodu, že s nima nemusím nic řešit, vše klape v pohodě.... a hlavně se daří (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...