Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

ActivTrades


sztula

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 162
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravím všechny....
hodně toho bylo zodpovězeno, tak sorry pokud se budu opakovat ;)
co se týče mcro, mini a lotů nedělají AT mezi klienty rozdíl(vyzkoušeno vše a chová se to stejně), jediné co vím, tak mají omezení na jeden obchod 50lotů, ale myslím, že tak daleko dlouho nikdo z nás nebude :)
pokud někdo využije evidentní technické chyby(to už tu taky bylo), tak se nesmíte divit, že vám seberou zisk z takovýchto obchodů....
co se týče scalpingu, tak to vysvětlil vladko11.... prostě scalping jim přetěžuje systém a zároveň jedou scalpeři kolikrát s většími objemy, tak to bude asi další důvod proč to ne jen AT nemají v lásce....
obchodování zpráv také není žádný med, kdo je bude u AT obchodovat s entry, tak určitě uvítá, že jdou zadat těsně před zprávami, ale pouze scalpingový účet garantuje sl, tak na to pozor!!!! zároveň se ale stává, že se při pěkném výstřelu(neumím anglicky a technické názvy mě taky neberou ;)) se vám pozice otevře třeba až na konci svíce a to asi také nebude to pravé(pro příklad měl jsem slip na EURNZD při sazbách RBNZ celých 138pips!!!! sice jsem skončil i tak v zisku, ale vemte si, že byl sl hned o 138pips větší a kdyby se to ve vteřině otočilo, tak by to nebyla taková radost a od té doby na zprávy většinou kašlu).... prostě obchodování zpráv je sakra riskantní i když to vypadá slibně a jednoduše....
roztažení spreadu jsem zažil asi jen 3x, ale to už jsem tu také někdy psal....
jo a díky všem za rady, když jsem měl věčně přetíženou mašinu, takže jsem vše vyměnil a udělal si opravdu radost novým procesorem 6,4GHz ;)
hodně štěstí všem při lovu pipsů ;)

miras

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj..

Nemůžu se dohledat, kolik by mě stála komise dejme tomu u Interactive Brokers pro trh YM......bactestuju na YM a nevim, kolik bych mela pocitat komise......Sice jsme si říkali na prvním kurzu E-mini okolo 30 dolarů, ale to se mi zdá pro YM moc, když jeden tick je tam 5 dolarů. Poradíte mi někdo? Našla jsem sice stránku s poplatky přímo na interactive brokers, ale nejsem z toho moc moudrá a nevim, jak se tedy ty komise vlastně stanovují.

Díky za odpověď a za radu

Pavla

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Elfík Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj.
> Takže mám první praktické zkušenosti s tímto
> brokerem. Před dvěma měsíci jsem si u nej založil
> účet, vložil peníze, něco málo vydělal a vklad si
> vzal nyní zpět. Vše bez nejmenších problémů. A
> jinak mikroloty je úžasná věc (alesoň pro mně).


To jsou zkušenosti ohledně financí. Jest-li můžeš, doplň ještě zkušenosti s plněním, natahování spread (v době zpráv), rekotace, jak dlouho držíš pozici, případně další postřehy.
Je mi jasné, že za dva měsíce live se toho moc vypozorovat nedá, ale něco přece a možná, že to bude ostatním užitečné.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Abych řekl pravdu, tak já se tomu moc nevěnuji. Obchody dávám většinou večer nebo ráno, protože v práci na to nemám klid a neosvědčilo se mi to, takže roztahování spreadu při zprávách jsem ani jednou nezažil. Rekotace tam jsou, někdy i 5x za sebou. Obchody držím pruměrně jeden den (někdy i 10 dní). Kromě nižších spreadů a swapů je to úplně stejné jako u XTB. Mému stylu obchodování (amatér) to naprosto vyhovuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Po pár měsících obchodování u tohoto brokera s obchodním účtem pro "scalp/news" musím říct, nemastné-neslané ..., ne že by se nedalo vydělávat, dá se, ale byl bych velice rád, kdyby se k tomuto vyjádřil např. Volf / Darkman a trochu srovnali Vaše brokery s mým ActiveTrades, obchodujete u MBT ? tj. www.mbtrading.com ?


Na obchodování zpráv jsem vyvíjel vlastní program asi rok, další rok jsem shromažďoval různé data, princip je asi takový, že v době vyhlášení výsledků, program zjistí, vše potřebné (hlavně jestli má smysl vůbec obchodovat, dále velikost profitu / stoploss / slippage, umí taky řešit konflikt více zpráv, revers ...) a data pošle AOSu do MT4, který jen provede obchod a řídí jej. Mimochodem až po nějakém čase jsem zjistil, že podobně obchoduje dříve Sidem zmíněný Felix (nyní můj vzor :) , ovšem zatím bohužel tápu nad svou angličtinou)


Všechno je to pěkné, na demu výborné výsledky, ovšem real je real, ActivTrades účet pro obchodování news neumožňuje např. zadávání profitu ani stoploss, lze jen obchodovat za market, navíc v době vyhlášení je zpoždění cca 6 sec (upraví se cena), což je prakticky i s tímto programem obchodování k ničemu (nedovedu si představit, jak někdo může takto obchodovat ručně, či jen AOSem). Výsledek, sem tam zisk, většinou ztráta ...

Začal jsem obchodovat klasicky pomocí objednávek, před zprávou objednávky na obě strany a program upravil tak, aby podle výsledků upravil profit/stoploss, popř. ihned zrušil objednávky.
Výsledek asi takový, že tímto způsobem se dá obchodovat, avšak ...

Objednávky lze zadávat nejlépe tak 85 sec před zprávou (i tak se někdy "stihne" zadat jen jeden tip, např. BUYSTOP),
téměř nemožnost modifikovat objednávky (jen výjimečně se během těch 80 sec objednávky modifikují)
Objednávka lze zrušit většinou až po 30 sec. po zprávě.
Spreads : podobné jako u IBFX, jen o něco výhodnější, příklady ...
AUD GDP q/q [2.9.2009 3:30, AUDUSD] spread 8.5 IBFX kolem 9
CAD Employment Change [7.8.2009 13:00, USDCAD] 18.5
GBP interest Rating [4.6.2009 13:00, GBPUSD] 18.9
NOR Interest Rating [12.8.2009 14:00, USDNOK] 136.5
NOR GDP q/q [20.8.2009 10:00, USDNOK] 155.9
USD Non Manufacturing Composite [5.8.2009 16:00, EURJPY] 9.1
USD Interest Rating [12.8.2009 15:00, EURUSD] 12.3
.
.
.
Příkladů mám víc, všechny obchody si nahrávám ...

Co by jste doporučili, pokračovat dál, nebo přejít jinam ? Nejsem nějak zkušený trader, jen pár měsíců real a 2 roky vývoje + demo ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Tak dnes jsem mi stala velmi nemila vec u tohoto brokera, bylo to nastesti jen na demu. Mel jsem otevrenou pozici na rope (LCrudeNov09), tedy uz v novem mesici, i kdyz byl starsi LCrudeOct09 jeste k dispozici. Pozici jsem mel otevrenou asi jeden den, a dnes po spusteni MT jsem zjistil, ze mi to PRESKOCILO STOPLOSS a pozice nesla uzavrit, protoze byl uzavren trh (graf bezel).
(Policko STOPLOSSU bylo vybarveno zlute).
Zkusil jsem otervrit i uzavrit pozici v LCrudeOct09, tam to slo bez problemu. Stalo se to jeste nekomu na demu ci LIVE ?
(Zacinam zvazovat ci mam ucet zalozit, protoze predstava, ze by se mi to stalo LIVE...)

Po asi hodine se to rozbehlo...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sauriane musím se smát, protože jsem před 2,5lety začínal stejně, ale měl jsem štěstí, že jsem na news docela vydělal.... věř, že tudy cesta asi moc nevede. kolikrát při news ti to vylítne do plusu a vrátí se to zpět? hodně často;) zprávy bys měl filtrovat, vyhodnocovat atd.... chce se to hodně učit;)
pokud jsi našel cestu, tak se po ní musíš také naučit chodit;)
a pro šťouraly nesvádějte své neúspěchy na brokera(také jsem to dělal), v tomhle businessu jste tvůrci svého štěsí vy, ne broker!!!!
u AT už nějakou chvíli jsem a jsem s ním maximálně spokojený a věřím, že nejsem jediný;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ActivTrades si do ust neberte. Zvlastne ne, kdyz porovnavate demicka. Nikdy jsem s LIVE uctem nemel nejmensi problem. Na kazdou otazku reagovali okamzite mailem a kdyz jsem si porad jeste nebyl uplne jisty, tak se mi ozvali telefonicky a nejak uz jsme to dohromady dali. Co by jste vsechno nechteli? Pro ty co veri na zazraky a graly ma AT MT4 platformu, kde muzete do nekonecna stahovat od rusaku krizitka CCI, MA, RSI, kocky s mysi,.. Spready fixni.. takze se vam pri swingu nestane, ze lezete v pul jedenacte vecer do librojenu za 15p spread. Maji mikroloty, coz neni spatne kvuli MM, penize posilaji do druheho dne, tak co vic si prat. Pokud chcete kvalitni data, tak vam nic nebrani stahnout si demo od dukase nebo esignalu, vyuzivat jejich feedy a pritom exekuovat pres AT, cimz dostanete kvalitni data, moznost mikrolotu a MT4.

Ale chce to trochu vlastni invence a snahy.. smula co. tak honem zase stahovat nejake zazracne indi a nasledne, misto sebezdokonalovani, skemrat na ceskych forech(protoze anglictina asi boli nebo co), aby vam z toho indi nekdo udelal EAcko :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
teda ty ses rozjel. ;-) Ale to je dobre, kazdej nazor zkusenyho live obchodnika se hodi. Ja jsem ted v podobny situaci jako ty loni v rijnu. Mam nejakej cas live ucet u XTB, par ve smes pozitivnich zkusenosti, ale ted bych chtel zkusit AT. Jak jinak, jde mi hlavne o mikroloty a nektery nizsi spready se taky hodi. Skoda, ze nemaj jeste par men jako EURCZK a PLNUSD atd. Ale ted k veci...

vlakno XTB, October 22, 2008 08:37PM, japapatramtara:
...no tak prece tu nasu stalicu XTB, potom ActivTrades(aby je cert vzal sycaky), no a behem vcerejska FxPro a Varengold. S tim ze posledni Varengold mi prijde asi jako nejrozumnejsi......

a samozrejme me nejvic zajima obsah ty zavorky "aby je cert vzal sycaky". Ani v tomhle ani v tom XTB vlaknu jsem uz zadny negativni ohlasy na AT od tebe nezaznamenal, takze se chci zeptat, copak ti tenkrat skaredyho provedli? Pokud bys mel chut trochu se rozepsat o tech zminovanych FxPro a Varengold, pripadne nejakem dalsim brokerovi, kde by slo rozumne zacit pokusirovat na live s castkou kolem 20k CZK, budu samozrejme rad.

Tak at se dari,
Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...