Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

ActivTrades


sztula

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 162
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Troufám si tvrdit, že když bude někdo permanentně vybáírat zisky, tak každy broker dříve nebo pozdějí zpozorní. Zejména ti tzv. zprostředkovatelé. Tak že se výběr celkem zužuje. Nic na plat, vyzkouším ActivTrades. No a hold se uvidí. Ale postřehy, pokud nějaké bude někdo mít, dejte sem. Každá informace je cenná.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

za market je to vždy těžký při velkým pohybu.... bývá to většinou po news nebo nečekaných zprávách a nejde do toho nastoupit u kdejakého brokera a ne jem s mt4.... mě zase spíš trápí slipage, ale ještě to pořádně odzkouším, protože je to možná trochu i tím amazingem.... budu chvíli zkoušet zadávat ručně a uvidím, hned v noci to vyzkouším na aud retail sales

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lisakus se onehda vyjadřéval, že je celkem spokojený. To jsi určitě také zaregistroval. Vyjadřéval se rovněž k slippage a že prý minimální. Během zpráv asi trochu horší, ale v celku prý v pohodě. Jsem zvědav. určitě dej vědět.
Dík

Btw. Obchodní plán máš vymakaný a odzkoušený, MM, AOS? jsi připraven obchodovat živě? Tedy jest-li psychiocky? Jest-li ano, tak Tě obdivuji. Já už od září m.r. s tradingem koketuji a čím víc o tom vím, tak tím míň se mi do toho chce jít. Pořád mám dojem, že budu jen ztrácet. Doprčic, jak se to ho zbavit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To sztula:
Pri live hlavne zacni s malymi objemy...je to opravdu obrovsky rozdil...urcite se ti stane, ze nevydrzis obcas s nervama a zavres driv, nez bys normalne zavre...napr zavres s malou ztratou, protoze si myslis, ze trh se otocil a on nakonec pujde ve tvem smeru a byl bys v zisku...taky doporucuju, aby te nikdo nerusil...kdyz se na to nemuzes 100% soustredit, nemuzes 100% dodrzet obchodni plan a to je na h.... Ver mi, je to z vlastni zkusenosti...taky nejsem zadny zkuseny obchodnik a to skolne z blbosti me docela mrzi...mohlo byt urcite mensi...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

live obchoduju od prosince a začátek mě stál balík :D systém mám, ale jak známo forex se často chová iracionálně.... jedinej problém, že měním brokera a pomalu 2měsícě jsem pořádně neobchodoval, co xtb zavedly ty pras..ký podmínky na news, jedu něco málo intraday, ale jsem prostě zprávař a baví mě to a hlavně mi to funguje.... to, že se ti zdá, že se v tom motáš a myslíš, že budeš jen prodělávat, asi si tímhle začátkem prošel každý a u mě to bylo, že jsem to moc koumal a bylo zbytečně moc informací.... neboj se toho a vydrž, přináší to ovoce ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mistr,
jako bys mi z duse mluvil...system, ktery fungoval a prokazal svou funkcnost na treninku podle meho nutne musi fungovat i pri live...Jedine, co nefunguje stejne, je psychika...jednou nebo dvakrat to neklapne a uz premyslis, kde je v systemu chyba, zacnes vymyslet, jak to pojistit a ve vysledku to jde do ......a tak se dostavas do kruhu...nefunguje....zmenit....2 obchody....nefunguje....zmenit....a tak porad dokola....taky me zacatek stal dost a nestydim se za to...je to moje chyba, ze jsem v.ul a nedodrzoval, co jsem si predsevzal...ted obchoduju mnohem mene, vice dbam na system a prestoze muj ucet je mnohem mensi, nez kdyz jsem zacinal live, nevratil jsem se tehdy k demu, protoze tam se zvladat psychiku nenaucis...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DanyFX Napsal:
-------------------------------------------------------
> To sztula:
> Tak tragicky to neber, brokeři jsou jedna velká
> banda, každý se snaží ze svého klienta vytřískat
> co se dá sobě vlastním způsobem, nějakou
> solidaritu v byznysu ,kde jde o peníze , nehledej.
> Buď do toho půjdeš s tímto vědomím nebo to raději
> ani nezkoušej... Podívej se na Forex Peace Army,
> tam je toho spousty z celého světa ....


Forex Peace Army je podvod. Ked si das google a kombinaciu scam forex peace army tak ti vyskoci kopa blogov kde sa nanich ludia stazuju ze nezverejnuju recenzie ale pozmenia text na taky aky im vyhovuje a vetsinou tie menej dobre (scam,belize.atd) brokerske spolocnosti maju lepsi rating nez regulovane a spolahlive. FPA patri do siete fake recenzovych for a predtym než by som bral niečo vážne si naprv niečo o danej stránke zistím...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

K dotazu o withdrawal :
po e-mailu s žádostí o withdrawal (pátek) , poté po opakované žádosti (úterý) a následně telefonické(úterý) urgenci jsem do týdne měl peníze na účtě. Jen lituji ,že jsem nestáhl všechny prostředky na účtu, protože se můj broker postaral o to, abych stejné trable nemusel zažívat ještě jednou :-(

K FPA - je to patrně nejvíce objektivní zdroj review o brokerských společnostech. Nazývat něco podvod aniž bych se o tom osobně přesvědčil ... zkus si zadat jakékoliv review , zda-li a jak ti ho budou na FPA prezentovat a potom dělej závěry...

A k tomu pozměnování - zrovna u Activtrades je upozornění administrátora jednomu "přispěvovateli" že zasílá 5* review 3x a pokaždé pod jiným jménem...


xxxxxxxxxxxxxxxxxx
joseph misek, czech

Date of Post: 2008-07-04

Review: Review Moderation Team Note:

This is the third 5 star review this person submitted from London.

In the first, he claimed to be Alfred, France
In the second, he claimed to be jacques, Paris
Now he claims to be joseph misek, czech

We cannot tell if this person works for ActivTrades or is just an excessively happy customer. Either way, we do not appreciate attempts to post fake reviews and manipulate ratings.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Takže věrohodnost informací na FPA je asi stejné "kvality" jako na celém internetu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...