Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

ActivTrades


sztula

Doporučené příspěvky

čus.... sztulo myslím, že je alternativa k obchodování lco ;) gasoline jede stejně, má sl od 15pips(což je při těch pohybech nesmysl) je zapotřebí bohužel 3x větší marže, ale pohyby jsou 2x takové a zisky na pips stejné a řekl bych, že reaguje klidněji než lco a hlavne jsem si zkusil můj styl a jen na dnešku bych udělal cca 2000pips, waw.... od zítřka zkouším po dlouhé době na demu :) :) to bych obchodoval jen tohle a nic jiného....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 162
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Kurňa, dobrý tip. Mohu Ti důvěrně sdělit, že mne ropa začíná štvát. Docela jsem začal vážně uvažovat o měně, jelikož se mi posledních 14 dnů vůbec na ropě nedařilo. Ted budu zkoušet gasoline, Jen co jsem dočetl Tvůj příspěvek, tak jsem tam hodil jeden shell a za minutu mne to vyhodilo na TP 25 pips. Tož to bych bral.
Ještě jednou dík za tipa :)
A live už jsi také něco zkusil?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

live jedu ropu a některé měny, ale začínám se spíš zajímat o komodity a indexy.... něco pozkoušém, ale gasoline se mi hodně líbí.... až ho na demu vychytám, jdu do něj, ale pozor, je tam dost gumový spread myslím od 6 do 60pips, tak se s tím musí počítat, takže první sl bude stejně asi kolem 100pips, ale klidnější a trojnásobný pohyby než na lco, bude záležet na vstupech, ale to taky nebude problém a ještě přejdu asi z tf 15m na 5m

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Boxer

na demu se ropa pohybuje od těch 6 (někdy doknce míň) až po 28-30. To jsou nejvyšší hodnoty, které jsem zaznamenal. Tak že na live se s menším spread nedá počítat. Je tam ale jiný problém. Entry nejde zadat blíž, jak 100 pips od ceny. Za market SL také nejde zadat blíž. Dlouho jsem si s ropou u nich pohrával, ale teď už tuto myšlenku pomalu opouštím. Jedině, když je celkem jasný trend, ale ropa je převážně značně volatilní, tak že jedině s větším kapitálem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sztula

to vím, že mají těch 100 pips od ceny, ale když půjdu za market a pak u toho budu sedět a končit budu podle své úvahy, to znamená třeba dřív než těch 100 pips, když to půjde proti mně. Takhle nějak to dělám na demu (zkouším X-trade b.), ale jde mi o to jak to půjde v live. Ohledně X- trade b. mi lidi napsali tady na foru, že plnění je strašný, tak by mě zajímalo jak to funguje u Active t. Pokud by bylo v live vyloženě špatné plnění a ještě by mi třeba v průběhu obchodu roztáhli spread, tak to pak nemám skoro žádnou šanci a všechno hraje do rukou brokerovi. Tak bych rád věděl od někoho kdo jede live jak to vypadá a jestli je možné úspěšně obchodovat?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[b]to Boxer:

mistr[/b] jede live a bavili jsme se už o tom. U Activ údajně plnění skoro, jak na demu, tedy prakticky ihned, ale raději pohledej v tomto vlákně, případně se [b]mistr[/b] ozve a podělí se o zkušenosti. A že Ti na ropě během obchodu roztáhnou spread, je celkem jisté. Nepodařilo se mi vysledovat, kdy vlastně a co způsobí, že spread tam lítá od 6 po 20-30 pips. Já na ropě entry už vůbec nedávám, všechno za market, mauro mi tam dá stopku těch 100 + 5 pips pro jistotu a čučím do toho. Zavírám, když to jde proti mne. Víc jak 30 pips to nepustím, ale zpravidla čekám a čekám, až je dost jasný trend.
0,01 lot tuším povolí, ale musíš si o to říct. Automaticky prý ne. Snad se [b]mistr[/b] ozve. Už jsem ho tu dlouho neviděl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

simun11150: dají se u activ jet i microloty 0.01 a mají samozřejmě mnohem lepší spread než u xtb(jeden z mnoha důvodů, proč jsem u nich skončil) a už jsem někde tady ve fóru psal, že mi microloty dali automaticky bez žádosti, to je ale asi podle toho, co vyplníš do smlouvy a pokud si o ně musíš požádat, tak bys jim na všechny jejich otázky měl odpovědět ne(už si je nepamatuju, ale byly ve smyslu jestli scalpuješ)
sztula, boxer: nejvyšší spread jsem viděl na lco asi 19-21pips, pokud si viděl až 30pips, tak to bude opravdu vyjímka,, spread se samozřejmě hýbe i během obchodu, ale při těch pohybech na ropě je to nepodstatný, protože je většinou 6-11pips a pokud chceš ropu jen scalpovat, tak na to skoro i zapomeň, protože co už jsem četl, mohli by ti i zrušit účet ;),, další bylo plnění a s tím jsem taky spokojený dokonce moc spokojený, rekotace byla vyjímečně, ale, že se trefíš za market třeba do skoku 10pips a přijde rekotace se stane,, mimochodem demo fakt funguje stejně
sztula: já se snažím chytnout trend hned v otočce a celkem se mi to s několika vychytávkama staženýma tady z finančníka daří, sl dávám skoro jako ty 103 a ručně ho posouvám dokud není aspoŇ trochu v plusu, což se ne vždy povede a pak zavírám podle uvážení, tsl už jsem trochu vychytal a vychází mi cca 139pips(už mi to kolem něj párkrát těsně projelo ;)),, do mínusu to teda pouštím také víc, třeba až 65pips, ale k tomu dojde vyjímečně(vstupy mám oproti výstupům dobrý),, tento týden 1028pips+ a už jedu jen ropu(ale s výsledkem nejsem spokojený, protože si na ni stále zvykám ;) ;))
snad jsem odpověděl na vše....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já o vlku a vlk za humny.
Čau [b]mistr[/b]. Jak jde život? Pořád jedeš ropu, i když to je celkem o držku? Já už jenom sem tam, když to je vcelku jsné, jinak EUR/USD a USD/JPY. Na ropě jsem onehda školácky přišel o účet (naštěstí demo), ale v reálu by to nedopadlo líp. Ještě by mne zajímalo, jak dlouho držíš pozice a pokud krátce, tak co na to broker? Uvažuji totíž o takovém nevinném scalpingu. 0,1 lot a max tak do 15 tiků. Myslíš, že by to procházelo bez brokerského protestu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mistr

Díky za informace, celkem jsi mě potěšil s tím průměrným spreadem 6-11 pips a rychlým plněním.
Mohl bys prosím napsat jen abych si porovnal svůj systém, jak jsi průměrně dlouho v otevřené pozici na ropě. Předpokládám že jedeš intraday.
A jak vypadá zavírání pozice? Je plnění také rychlé i když jsi v zisku, ale zrovna se to otáčí a broker by vydělal pokud by ti pozdržel uzavření obchodu?
Jinak jestli jsem správně pochopil tak máš za týden 1028 pipsů výdělěk. Takže jestli dobře počítám, tak pokud bys jel za 0.1 lotu tak máš na ropě 1028 USD. To gratuluji

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...