Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

ActivTrades


sztula

Doporučené příspěvky

netuším, jak by na to AT reagovali, ale myslím, že tam mám pozici asi 20sekund, překlikl jsem se u vstupu :) jinak myslím, že nejkratší byla asi 12min a nejdelší asi 4-6hodin.... uvidím jak si budu jistý, protože po měsíci si stále zvykám na přechod z měn na ropu a že live, pouze 6dní jsem testoval, ale do vánoc bych chtěl jet aspoň 5lotů.... max mám +2288pips za týden a nej průser mám -1100pips za týden, to bylo v tom tvém 14-tidenním období, kdys to chtěl vzdát ;) a já taky....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 162
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak si odpovim sam... aktivace uctu u AT trvala na minutu(teda +-6minut) 9 hodin. Tohle prosim neberte jako reklamu, ale jako srovnani. Do XTB jsem po tydnu volal, jestli se teda bude neco dit a vcera vecer mi volal pan Tupy, ze teda mam pristup. takze score AT 9 hodin,k XTB krasnych a kulatych 200... do XTB jsem poslal 25 tisic, do AT poslu 1000 euro, a za tyden udelam revizi a jeden z uctu vyrusim.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sztula:

no to je snadne... To ze funduji oba ucty neznamena, ze o oba hodlam prijit. A je to asi jednak o tvrde hlave, pak taky o veku(22) a v neposledni rade o profesi.. pri studiu VS delam na plny uvazek SW analitika/programatora. Takze kazdy den pracuj s radou informaci. Nektere jsou overene, nektere ne. A ted se prosim nikdo neurazejte, ale anonymni forum kor z ceskeho prostredi neni pro me az tak moc duveryhodna studnice. Takze proste zkusim den az tyden XTB a AT a pak jeden ucet uzavru a hodim tady nejake moudro. Pac mam pocit, ze bolest mnoha for je v tom, ze jeden neco rekne a ostatni to opakuji. Ale jak uz jsem psal, nejsem zadny scalper, jedu TF15, risk 2%, pravidlo 3 obchody denne a dost, takze jestli za ten tyden prijdu u XTB o par stovek je mala dan za to, ze ja budu vedet svoje a tady se ocitne dalsi nazor ze LIVE verze

Link to comment
Sdílet pomocí služby

japapatramtara

Doufám, že jsi nepochopil můj dotaz jako skrytou ironii. Jen mne to prostě zaujalo. Když tu čtu ty názory na XTB, tak mne napadlo, jset-li třeba v tom není něco víc.
S těmi anonymními fóry s Tebou bez výhrad souhlasím. Nic méně, fórum na finančníkovi, je to jen můj názor, řadím mezi ty kultivovanější. Ale samozřejmě, není nad to, poznat to na "vlastní kůži".
Nechci Ti dávat moudra, ale jak jsem tak pročítal diskuzi, tak u XTB se dá obchodovat pozičně celkem bez problému. Ovšem smíšené dojmy z nich mám.
Tak ať se daří a doufám, že se s nějakýma těma zkušenostma podělíš. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mistr

Právě louskám všechny ty papíry, co je třeba poslat, protože jsem konečně otevřel účet u rajfky a tak mohu fundovat prachy. Doufám, že to zdárně zvládnu.

Když píšeš "první", tak předpokládám, že doposud to celkem šlo. Zkus to dát do nějaké souvislosti: zprávy, velká volatilita, ap. Kdo ví, co se u brokerů v téhle po*rané době děje. Teď je to o hubu asi u všech. Snad si ten výpadek ve zdraví přežil :) Předpokládám, že jedeš stále ropu a ta měla dnes pěknou houpačku. Já mám s ní čím dál, tím větší obavy. Jsem pokorně odprosil měny a zkouším EU a UY, sem tam ropu a zlato.

japapatramtara také jede u Activ a přislíbil hodit sem zkušenosti. Tož uvidíme.
Držim palec a jdu překládat lejstra :) Ještě že tu mám šikovného studenta, kteřý mi s tím helfne.

(tu)

Čau a dej vědět, jest-li umazáváš :(, nebo zhodnocuješ :). Fandím tomu druhému, to je jasné jak facka ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak snáď aj moje skúsenosti pomôžu. Cez AT obchodujem od konca mája tohto roku. Celkom spokojnosť. Obchodujem GBPUSD a EURJPY 4hod timeframe. Spready na týchto pároch v držia ako píšu. Možno počas newsov sa to roztiahne, ale to nesledujem. Teraz skúšam CFD DAX. AT to majú ako futures. Ceny skoro rovnaké ako FDAX. Spread tu lieta viac. Ale to môže súvisieť s momentálnou situáciou.
Výber som uskutočnil zatiaľ jeden. Poslal som mail a o hodinu som na MT v account history videl zaznamenaný withdrawal. Prachy prišli o 3 dni do slovenskej banky. AT si zaúčtovali 25 eur.

p.s: ten dnešný výpadok som zaznamenal aj ja. Bolo to prvý krát od kedy som u nich.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...