Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - programování (strategie)


Jezinka

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 718
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Dobrý den,

mohu někoho poprosit o radu, jak naprogramovat do NT indikátor který by nejlépe ve formě čísla (pokud to jde vůbec) zobrazoval velikost (od min do max) poslední úsečky? Potřebuji to nějak efektivně zjišťovat, abych si ulehčil backtest a potom i vlastní obchodování...

díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
prosím, uměl by někdo napsat script, protoze sem absolutni antitalent , který by měnil barvu baru podle toho, jake by bylo rozpětí ticků mezi Close a Low nebo Close a High? Pokud by rozpeti mezi close a low(high) bylo vetsi nez 140$
změnila by se barva na modrou, jinak by barva baru zustala. Zkousel sem import scriptu od pana Petra ale neni to to co hledam.
Dekuji vsem za pomoc a hodne zdaru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj Joseph, před nedávnem jsem tento indikator tady taky řešil a mám ho.. máš ho v příloze.. přejmenuj ho na LicoBarColor.cs a ulož mezi indikatory.. pak v editoru compilovat (F5) a můžeš ho použivat... v nastavení si určíš jaké rozmezí chceš aby se ti barvilo do přislušné barvy (u TF hodnota 1 = 10ticků)

14030

Link to comment
Sdílet pomocí služby

prosim, potřeboval bych poradit... chci indikator, který by vybarvil úsečku zeleně tehdy, je-li nynější high větší než nejvyšší high za posledních 30 úseček.. neco jsem napsal, ale nefunguje mi to... můžete prosím někdo poradit, kde je chyba?
zde je kod
protected override void OnBarUpdate()
{

if (High[0] > HighestBar (High,30))
{
BarColor = Color.Lime;
CandleOutlineColor = Color.Black;
}

}

Link to comment
Sdílet pomocí služby

prosim, potřeboval bych poradit... chci indikator, který by vybarvil úsečku zeleně tehdy, je-li nynější high větší než nejvyšší high za posledních 30 úseček.. neco jsem napsal, ale nefunguje mi to... můžete prosím někdo poradit, kde je chyba?
zde je kod
protected override void OnBarUpdate()
{

if (High[0] > HighestBar (High,30))
{
BarColor = Color.Lime;
CandleOutlineColor = Color.Black;
}

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...