Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - programování (strategie)


Jezinka

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 718
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj, mohl by prosim nekdo poradit. Chci udelat backtest strategie, ale narazil jsem na problem. Kdyz dostanu dva signaly po sobe tak se v MarketAnalyzeru vykona pouze prvni z nich. Zkratka neotevrou se dve pozice zaroven - vzdy se musi pockat az se obchod uzavre a az potom v pripade dalsiho signalu se otevre nova pozice.

Dekuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jasne myslim do stejneho smeru. Nejlepe pokud by sla pouzit ATM strategie. Zkratka dostanu mechanicky signal (napriklad korekci) v 15:41 na stranu short a v 15:44 dostanu dalsi signal na stejnou stranu (dalsi korekce). Hledal jsem tutorialy na pouzivani ATM strategii v NinjaScriptu, ale z toho co jsem nasel jsem moc moudry nebyl. Dik moc!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Už je do delší dobu, co jsem psal automat pod NT, ale pokud si matně vzpomínám (čas na dohledávání teď fakt nemám), tak ona většina těch ukázkových strategií obsahovala podmínku, jestli je MarketPosition.Flat, tedy mimo trh, a jen za toho předpokladu vstupovala do pozice. Navíc obvykle něčím jako EnterLong apod.
Pokud se ujmeš ručně řízení pozic, tak bys měl mít naprostou kontrolu nad tím, kam vstupuješ, kdy a s jakým počtem kontraktů.
Znamená to ovšem hrabat se v OnBarUpdate, OnOrderUpdate, OnPositionUpdate, OnExecution apod prostřednictvím IPosition. Příkladů na pochopení je na to na supportu dost, na vysvětlování by to ale bylo na dlouho ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
prosím, uměl by někdo napsat script, který by měnil barvu HiLo baru podle toho, kolik by bylo rozpětí ticků mezi High a Low?
např. Pokud by bylo rozpětí mezi H a L bylo 3 ticky, vybarvil by se bar na žluto, pokud by bylo 5 ticků, vybarvil by se na oranžovo, pokud by bylo víc než 6, vybarvil by se na červeno atd.
Nebo pro zjednoduššení udělat jen jednu variantu, že by bar změnil barvu jen v případě, že rozpětí bude větší než x ticků.
A mělo by to také zohlednit, jestli nakonec close uzavře výš než open, nebo níž.

shrnutí: např. pokud by rozpětí mezi High a Low bylo větší než 6 ticků a close uzavře výš než open, vybarvil by se bar třeba na oranžovo a pokud by close uzavřelo níž než open, vybarvil by se třeba na modro...

díky předem za komentáře, popř. rovnou za script ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...