Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - programování (strategie)


Jezinka

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 718
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Lico Napsal:
-------------------------------------------------------
> xtro
>
> děkuji za pomoc, podmínka funguje.. akorát ted moc
> nechápu, co ta podmínka říká.. můžete prosím
> napsat, co přesně ta podmínka znamená.. děkuji


if (High[0] > HighestBar (High,30))

if ( HighestBar(High,30) == 0 )

těžko to slovy nějak jednoduše popsat, nejlépe je představit si že je to denní graf, jedna svíčka jeden den
funkce HighestBar(High,30) nevrací nejvyšší High, ale vrací číslo (pořadí) svíčky - dne, která má toto nejvyšší High za zvolenou periodu, tj. ode dneška tj. 0 až 30 dní před
proto to jak jsi to měl nefungovalo, High[0] (dnešní High) bude vždycky větší než číslo 0 - 30, proto to bylo vždy true

tak jak je ta podmínka postavená ted říká pokud je den s nejvyšším High za těch 30 dní ten dnešní tj má index 0, obarvi tu svíčku, protože ještě je potřeba si uvědomit, že se ty svíčky nebarví zpětně, ale ta funkce se volá vždy postupně na každou zvlášt, tak jak přibývají vždy na tu poslední, tu s indexem 0

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,

chtěl bych požádat, jestli by někdo nedokázal naprogramovat indikátor, který dokáže zobrazit průměrný čas na vykreslení jedné svíce v grafu používajícím range bars v NT7.
Zadáním by byl počáteční čas, indikátor by zjistil kolik svíček bylo od počátečního času vykresleno a jako výsledek by vracel průměrný čas na vykreslení jednoho range baru. Zobrazovalo by se pouze jedno aktuální číslo (prům. čas).

Děkuji za jakoukoliv radu, nápad nebo pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
Mám problém se zobrazováním vlastních indikátorů. A to takový, že jsou dny, kdy se můj inidkator zobrazí bez problému, a pak jsou dny, kdy ho vůbec nevidím. Nezaleží přitom na který den v historii se dívám. Přitom systémové indikátory jsou stále viditelné. Postupoval jsem podle tutorialu a porovnaval to i s kodem systémových idikatoru. nepomáha ani Reload Ninja script (F5). Proste, kdyz se NT 6 nebo i 7 rozhodne, ze muj indikatar nezobrazi tak ho prostě nedonutim. Nepomáha ani zavrit a znovu otevrit NT. Nevíte v cem by mohl být problém. ? (Jinak nastavení NT neměním, proste ho spustim a bud muj script zobrazi nebo ne.)
Děkuji.

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Alexik30:
Nic takoveho tam nemam. Jak rikam, je mi proste zahadou, kdyz v pondeli a v utery mi vlastni indikator funguje a pak ve stredu se nezobrazi ani na pondelni a uterni data, respektive na zadna data z historie. Nepomaha ani pridat novy chart a do nej ten indikator. Za nekolik dni indikator zase funguje. Zkousel jsem i aktualizaci NT. Vysledek je stale stejny nekolik dni to funguje a pak zase nekolik dni nefunguje. To jak dlouho funguje ci nefunguje je ruzne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

A kdyz jste to tam pridal, nepomohlo to ?

Zkuste tech.support primo od NT. Oni se se mnou okamzite spojili pres chat, dokonce mi poslali aplet, ktery jsem se po domluve odvazil spustit a pak jsem se jen dival jak mi pan z Ameriky hyba s kurzoer mysky a kontroluje nastaveni NT:)) Z jeho strany to byl profesionalni pristup a problem vyresil !

Jeste me napada, pokud to neni neco "tajneho", tak mi muzete poslat ten indikator mailem a ja bych se na to zkusil podivat, jestli bych tomu neprisel na kloub.
Sasa

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...