Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - programování (strategie)


Jezinka

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 718
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

stranger:

pořád máš možnost si to zasílání emailů dopsat do indikátoru. Popřípadě pokud používáš standardní indikátory které není možno editovat, tak toho jednoduše docílíš tak že si vytvoříš strategii, která ti bude zasílat emaily při křížení momenta namísto toho aby prováděla exekuce příkazů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@stranger, mam to odzkouseno v Tradestation, posila to emaily bez problemu, pouzil jsem toto nastaveni:

SERVER: smtp.gmail.com
USER: Your full Gmail address (e.g. example@gmail.com)
PASSWORD: Your Gmail password
PORT: 465
SSL: yes (zaskrtnout)

Musis mit zalozeny ucet u Google a pouzit ten Gmail login k odesilani mailu pres platformu, coz je ochrana proti spamu aby nekdo nemohl jen tak posilat maily bez prihlaseni.

Rychle porovnani s tvym screenem, musis zmenit cislo portu a uzivatelske jmeno. Napis jestli to nepujde a muzem to vyresit, tohle jsou veci ktery delame v praci takze mam docela relevantni zkusenosti...

Netusim jestli to umi NT posilat na zaklade indikatoru nebo grafu, to uz je samostatna kapitola se kterou neumim poradit. Ale co se tyce samotneho nastaveni emailu tak to by melo fungovat tak jak jsem uvedl. V nejhorsim si zaloz ucet u TS, tam to v indikatoru funguje bezvadne, sice mam zatim v EasyLanguage schopnosti temer nulove ale tohle zrovna se mi povedlo rozchodit behem par minut.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@ Delf
Programovanie neje moja silna stranka, resp to neje moja ziadna stranka, cize cokolvek co tu pisete o dopsani zasilani mailu do indikatoru je pre mna spanielska dedina.

@Detroit
Bez nejakeho scriptu mi to nepojde ani tak ani tak. Ja som si myslel ze to staci len nastavit ten odchadzajuci settings smtp a akonahle mi pride alert pride mi aj email o nom, ale mylil som sa.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 2 months later...

Sinuhet Napsal:
-------------------------------------------------------
> potreboval bych v urcitych casovych intervalech
> ukladat obrazky grafu, neresil jste nekdo neco
> podobneho ?
>
> diky

Na snímání grafů používám Snagit. V něm si můžeš nastavit časovač na snímání obrazovky v libovolném časovém režimu. Od sekund až po hodiny nebo na každý den v určitý čas.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

doors: ty grafy ale nemusi byt primo na obrazovce videt, je jich treba 5 a muzou byt naskladane na sobe (potrebuju tedy 5 obrazku), jde mi o to jak to naprogramovat v ninjatraderu, proto to pisu do vlakna programovani v NT

(napriklad metatrader pro to ma funkci pro ulozeni grafu do bitmapy, proto se ptam...)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sinuhet: Něco jsem pro tebe narychlo spíchnul (viz příloha), přejmenuj si příponu z .jpg na .zip a normálně to naimportuj. Je to okomentovaný, zatím jediný nastavitelný parametr je cesta a název adresáře kam se mají screenshoty ukládat. V OnBarUpdate si udělej podmínku kdy se má SS dělat - zatím to je udělané na Close každého baru. Formát obrázků jsem dal png, ale udělěj si to jak potřebuješ (jpg, bmp), stejně tak si můžeš upravit tvar názvu souborů. Screenshot se udělá i když je okno zakryté jiným, jenom nesmí být úplně minimalizované. Nevím jak jsi na tom s programováním, takže buď si to uprav k obrazu svému nebo se ozvi, kdyby něco.

28014

Link to comment
Sdílet pomocí služby

diky, ten kod o ktery mi jde jsem uz taky nasel na internetu:

if (ChartControl.ParentForm.WindowState != FormWindowState.Minimized )
{
System.Drawing.Bitmap bmp = new System.Drawing.Bitmap(ChartControl.ChartPanel.Width, ChartControl.ChartPanel.Height, PixelFormat.Format16bppRgb555);
ChartControl.ChartPanel.DrawToBitmap(bmp, ChartControl.ChartPanel.ClientRectangle);
}

problem je, ze jednou za cas to hazi chybu:

Error on calling 'OnBarUpdate' method for indicator 'PA': You are accessing an index with a value that is invalid since its out of range. I.E. accessing a series
[barsAgo] with a value of 5 when there are only 4 bars on the chart.

tak jsem dal na zacatek:

if (Bars.Count return;


a dela to stejne ( there are only 4 bars on the chart.), celkem by me zajimalo kde je zakopany pes :)

(jinak programovani je moje profese, pouze v #C zacinam)


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hmm, tak to neporadím, mě ten kód funguje bez problémů, ale tipnul bych si že problém způsobuje nějaká jiná část tvého indikátoru PA. Ten idikátor/kód co jsem postnul by takovou chybu vůbec neměl vyvolávat. Kdybys to sem hodil tak bych se na to podíval. Stačí jen napsat ty podmínky, které tam požíváš. Nevím co přesně od toho chceš tj. kdy se má screenshot provádět. Někde v té podmínce/podmínkách v PA indikátoru máš něco neošetřené.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ten indikator se mi sem nechce davat, je dost rozsahly...

jenom me zarazilo, ze jsem dal na zacatek onBarUpdate

if (Bars.Count return;

a presto to hlasilo

Error on calling 'OnBarUpdate' method for indicator 'PA': You are accessing an index with a value that is invalid since its out of range. I.E. accessing a series
[barsAgo] with a value of 5 when there are only 4 bars on the chart.

az na to prijdu, tak to sem pro zajimavost napisu, pokud na to prijdu :)

... i tak diky...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...