Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - programování (strategie)


Jezinka

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 718
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Kdyz je nekdo tak neochotny az liny si to najit v helpu nebo obecne na netu a nevaha se na tisic jednoduchych veci ptat neustale dokonola na forech (ted to nemyslim jen na tebe)... a jeste ma pripominky kdyz mu na to nikdo neodpovi.. to mne vzdycky trosku zvedne. Tak se snazim v tobe rozdmychat touhu po samostatnem poznavani :) Protoze jestli se ted ptas na toto, tak tvoje psani AOS v NJ bude lemovano tisicemi otazek ve foru, protoze bez odpovedi z fora nenapises ani carku.

Doufam, ze ted uz je ti ma odpoved jasnejsi, takze si nech svoje sarkasmy a radsi si precti help v NJ. Tam najdes vse potrebne.

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,už několikrát se mi stalo, že při spuštěné strategii mi Ninja vstoupí do obchodu,ale pouze v grafu.Ten obchod se fakticky vůbec neotevře. V grafu se vyznačí vstup,ale v příkazech žádný takový není...Sice je to jenom v simu,ale i tak mám z toho špatný pocit. Má někdo nějaké vysvětlení?

20203

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rob99: od toho tady to fórum je. Když to vím odpovím.

Pro někoho triviální, pro někoho neschůdné. Nějak se začít musí. Přečti si raději pravidla. Pokud chceš někoho pošťouchnout manuálem tak bys mu měl popsat kde to tam najde, což by bylo mnohem účinnější neboť se pak nezkušený začne časem lépe sám orientovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Jirii S.

A co je s pravidly ? Co jsem podle tebe porusil ? (Kdyz pominu tve poruseni prispevkem s nulovou hodnotou...) ;)



2 Rombic:

Zkus toto...

private int DateAktual = DateTime.MinValue.Day;
double LastDayClose;

protected override void OnBarUpdate()
{
if (DateAktual != Time[0].Day)
{
LastDayClose = Close[1];
DateAktual = Time[0].Day;
}
}

Kdybys to vazne nemohl najit, tak sekce o programovani najdes v helpu NJ - posledni v hlavnim rootu - NinjaScript, podsekce Educational Resource a Language Reference

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, jestli máte již někdo zkušenosti s obchodováním automatických strategií v NinjaTraderu? Osobně se snažím rozjet AOS pro svůj účet MB Trading, ale upřímně .. nemám z toho moc dobrý pocit. Připojení jak na Order Server tak na Price Feed mi pravidelně vypadává, což způsobuje nestabilitu běhu strategií. Například při realtime běhu mi již několikrát nedošlo k vygenerování obchodního signálu, který prošel po zpětném backtestu, dokonce aniž by došlo k zalogování zprávy vypovídající o problému. Tohle z mého pohledu dělá kombinaci NT + MBT nepoužitelnou. Není to jediný problém, který jsem zaznamenal a obávám se, že ani jediný, který na mě teprve čeká. Různě na fórech jsem se dočetl kritiku o nepoužitelnosti NT pro AOS, z čehož mám husinu, jelikož jsem programování strategií v NT věnoval příliš mnoho času, abych si mohl dovolit to nakonec jeno tak zahodit. Proto bych se rád zeptal, jestli jste již někdo zkoušeli běžet vaše strategie jako AOS, aniž by běžely bez zřetelných obtíží.

Předem se omlouvám jestli jsem tento příspěvěk zařadil pod špatné vlákno. Osobně by pro to raději vytvořil vlastní, kdyby se našlo více uživatelů, kteří by toto chtěli prodiskutovat.

Díky
Dalibor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
podlouhém pátrání jsem nalezl MACD crossover indikátor - ukazuje vše co potřebuji, ale neudělá zvukový signál při překřížení. Když už vykreslí šipku tak by mohl umět i zazvonit. Poradí mi někdo?
Případně můžu zaslat i celý zdrojový kód.
Děkuji mnohokrát.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...