Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - programování (strategie)


Jezinka

Doporučené příspěvky

Prosím o radu zkušenější.

Pokud používám daily bars tak se nemohu dostat na hodnoty co potřebuji ke své strategii.

Konkrétně potřebuji - open, high a low předchozí svíčky tzn. včera
- open, high a low dnešního baru

Trochu to asi osvětlím blíže. Mám strategii, která potřebuje ke svému chodu open cenu burzy v 15:30 (tzn. otevření US burzy) Proto používám RTH session template kde se bary začnou vykreslovat až právě v moment otevření burzy.

Do trhu jde vstupní příkaz. Ale pozici ukončuji až druhý den. Tady je ale právě ten kámen úrazu. Nevidím noční data v okně spuštěné strategie (právě kvůli té RTH šabloně). Proto se mi může stát, že mě přeskočí v noční seanci zadaný SL atd.

Proto bych potřeboval tuto strategii obchodovat na kontinuální časové šabloně, která vidí i noční data, ale pro správné fungování potřebuji tu open cenu daného dne v 15:30 a ne open cenu z půlnoci.

Děkuji všem moc za případné rady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 718
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

robsol, podle datumu a casu si zjistis index konkretniho baru a podle neho vsechno o nem ;)
konkretni priklad, ktery muzes rovnou pouzit, je primo v dokumentaci NT, metoda GetBar():

// Check that its past 9:45 AM
if (ToTime(Time[0]) >= ToTime(9, 45, 00))
{
// Calculate the bars ago value for the 9 AM bar for the current day
int barsAgo = CurrentBar - Bars.GetBar(new DateTime(2006, 12, 18, 9, 0, 0));

// Print out the 9 AM bar closing price
Print("The close price on the 9 AM bar was: " + Close[barsAgo].ToString());
}

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, chcel by som poprosit o malicku upravu ak si niekto najde cas. Tuna v prilohe posielam indikator posielajuci Emaily ked cena dosiahne nastavenych hodnot. Takmer vsetko funguje ako ma okrem toho ze ked sa cena mota okolo cenovej urovni tak kazdy dotyk posle jeden email. vyzera to tak ze pride mi aj 30 mailov naraz, co je dost obtazujuce. Mohol by to niekto opravit tak aby to poslalo len jeden email na nastavenej cenovej hladine? Vopred dakujem tomu kto si najde na to cas. Mylsim si ze tento indikator bude celkom uzitocny aj pre ostatnych. Lukas samozrejme treba prepisat priponu na .zip

29220

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger, te nastavene cenove urovne se cena muze dotknout i nekolikrat za ...min/hod/den/tyden/.... takze nejspis potrebujes definovat i nejaky casovy interval ve kterem se ma email poslat pouze 1x? nebo vzdalenost od cenove urovne od kdy se ma dotek pocitat znova? nebo nejak jiny parametr?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...