Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - programování (strategie)


Jezinka

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 718
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj, přes wizard nevím. Zkus editovat AOS a vložit 2 řádky následující kodu na začátek OnBarUpdate.

protected override void OnBarUpdate()
{
int time = ToTime(Time[0]);
if(time 170000) return;
}
Time je proměná času v PC a v případě že je čas menší než 16:00:00 a zároveň větší než 17:00:00 nepustí ti do obchodu, ale ani ti neumožní obchod ukončit, respektivě až následující den. Proto je potřeba při každým vstupu mít nastavený stop los a nebo ošetřit dalším způsobem ( Position.MarketPosition != MarketPosition.Flat ).
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

PetrJansky Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj, přes wizard nevím. Zkus editovat AOS a
> vložit 2 řádky následující kodu na začátek
> OnBarUpdate.
>
> protected override void OnBarUpdate()
> {
> int time = ToTime(Time[0]);
> if(time > time > 170000) return;
> }
> Time je proměná času v PC a v případě že je čas
> menší než 16:00:00 a zároveň větší než 17:00:00
> nepustí ti do obchodu, ale ani ti neumožní obchod
> ukončit, respektivě až následující den. Proto je
> potřeba při každým vstupu mít nastavený stop los a
> nebo ošetřit dalším způsobem (
> Position.MarketPosition != MarketPosition.Flat ).
> Petr
>


(tu) děkuji mnohokrát.
A zároveň přeji pěkný rok 2014 všem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj Chci se zeptat...protože v programování jsem úplně na nule ! Jestli by byl tady někdo ochotný mi vytvořit strategii na posouvání sl a výstup/ NT. Jedná se mi o to že když vstoupím třeba do obchodu short a budu v otevřené pozici + 80 usd . Tak bych chtěl posouvat sl automaticky dle Indikátrou ESZstops. (Elders Safe Zone Stops) Základní sl by byl 15 ticků (možnost měnit) Dále když budu v pozici long/short a trh dojde na hodnotu +80 usd sl by se posunul na be+2 ticky (možnost měnit). A následně by se sl posuval dle indikátrou ESZstops. Výstup z trhu by byl když by úsečka protla tento indikátor long/short ale jen když úsečka uzavře nad/pod tímto indikátorem. V případě že by trh protl tento indikátor jen stínem úsečky tak bych zústával v trhu. Níže příkládám obrázek . Nevím možná mě tady za tuto troufalost budete kamenovat ale na druhou stranu jsem se musel zeptat no.. :) Přeji krásný den Petr.

26669

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

stranger: Kým sa ti podarí nájsť presne to čo potrebuješ, tak ako náhrada by sa dal použiť indikátor "LineAlert", teda funguje ako bežné "Line" (dokonca sa tak aj zakresli ono sa to potom zmení na LineAlert.. ale ak hojne využívaš zakreslenie cez "line", tak ti to asi bude nanič, lebo to bude stále zjapať) a ak cez to trh prejde tak sa ozve zvukový signál. Dá sa s tým kresliť aj do indikátorov.
Skús pozorieť po fórach NT.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JanTchi Dakujem a nemohol by si ma nejako nasmerovat konkretne? ja som sice nieco nasiel ale nejako mi to nefunguje.
Pripadne keby si mi dal priamo odkaz kde si to mozem stiahnut? ja som si stiahol toto www.ninjatrader.com/support/forum/showthread.php?t=58543&page=2

Tam pise TrendLineTag trigger
ak som to spravne pochopil, tak ked vytvorim trendovu ciaru v grafe tak musim mu dat tag trigger, spravne?
Lebo mi to nefunguje, neviem preco.

Dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rad by som nadviazal na moju predchadzajucu prosbu ktoru sa mi podarilo vyriesit. Chcel by som sa opytat akym sposobom by som mohol si do ninji zaviest tzv emailovy, ale najlepsie SMSkovi alert. Pozeral som ze v ninjovi v nastaveniach sa vyplnaju emailove informacie, SMPT, ucet port a dufal som ze ked si to tam vyplnim a nastavim alert tak ten alert mi pride aj mailom, neviem ci som to nespravne vyplnil ale neprislo mi nic. Vedel by mi niekto poradit ako to spojazdnit? Da sa to vobec nejako spojazdnit? Emailove alerty by smo povazoval za alternativu, najviac by mi vyhovovali SMS alerty, avsak teraz by som bol vdacny aj za nasmerovanie spojazdnenia mailovych alertov. Dakujem Prikladam screen podla akeho som nastavil si mailove informacie. To som nasiel na stranke forum ninjatrader. avsak moje "ENG schopnosti" ma dalej neposunuli.

26938

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...