Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování v MT4


BigBull

Doporučené příspěvky

kviido.... Darkman samozřejmě myslel ruční backtest. Pokud mi někdo předloží alespoň mírný důkaz toho, že jeho systém funguje, jsem ochoten mu EA taky spíchnout. Kontakt mám v profilu. Jenže většina lidí je líná a ruční backtesty nedělá. Podívají se na graf za minulý týden a zdá se jim, že mají systém, který bude fungovat neustále. Jenže to bývá tak, že to právě funguje jen ten jeden týden, protože podmínky na trhu se neustále mění. Sám jsem takových EA na zakázku už udělal spoustu a žádný z nich dlouhodobě neprofitoval. A myslím, že ostatní programátoři mají podobnou zkušenost.
Řešením je tedy překonat svou lenost - buď se naučit programovat nebo udělat ten ruční backtest.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 583
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Volf and All:
Tak to já si myslím že dobrý EA a AOS vydělává pořád, ale né každý měsíc, třeba 4 měsíce vydělává a potom jde 4 měsíce do strany nebo dokonce prodělává. A to je to proč lidé co se dají hned do AOSů nevydělávají po těch měsících co to šlo do strany se na to vybodly a nedaly AOSu šanci vydělat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf
možno hovorím z cesty lebo som nikdy nebacktestoval, ale mám pocit, že ručný backtest brejkov na obdobie rádove roky bude asi dosť nepoužiteľný. Teraz skúšam brejky v reálnom čase na cca 14 účtoch s rôznymi nastaveniami. Niektoré sú ziskové po cca troch mesiacoch a netuším či je dlhodobá ziskovosť reálna. Ty si sa tým hodne zaoberal, tak by ma zaujímal aj tvoj názor hlavne na tie brejky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

chtěl bych se zeptat jestli by mi nekdo kdo se vyzná v programování v MT neporadil či přímo nepomohl. Myslíte že by šlo udělat nějak aby se mi na grafu zobrazila nějaká značka když např. 2 cci překročej stejně nebo s malým rozdílem např. ( 20 bodů ) stejnou hranici ? třeba 100ku ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To hooky:
Myslíš toto ?

ObjectSetText("CCIInfo", "Překročeno CCI1 " + iCCI(NULL,0,iCCI_1,PRICE_TYPICAL,0) + " + " + "CCI2 " + iCCI(NULL,0,iCCI_2,PRICE_TYPICAL,0), 16,"Times New Roman", Red);

Jinak tento kód:
if(iCCI(NULL,0,iCCI_1,PRICE_TYPICAL,0)>100 && iCCI(NULL,0,iCCI_2,PRICE_TYPICAL,0)>100 )

znamená toto: Když je aktuální CCI s periodou CCI1 větší než 100 a zároveň CCI2 je větší než 100 tak se vykoná to co je dále.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

Potřeboval bych poradit, rád bych si naprogramoval EA založený na klouzavém průměru. Konkrétně se jedná o 3 druhy SMA, EMA. Tzn, vstup by se řídit podle EMA a výstup podle SMA, tedy po protnutí třetího hlavního klouzavého průměru. Můžete mi poradit, kde bych načerpal inspiraci co se týče programování...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...