Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování v MT4


BigBull

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 583
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Demo profík nemá chybu :) :) :)

Pavol1 , hele kámo , naučit se programovat MT4 je otázka dvou týdnů studia pro průměrně uvažujícího člověka :) - alespoň základní věci které pro většinu testování EA stačí.
Pokud tomu fakt věříš a chceš EA zprovoznit a jak sám říkáš ," není to nic složitého" , tak si to naprogramuj sám.
Těžko najdeš někoho kdo ti to udělá grátis , nebo jen za to , že pak může tvůj EA používat , když ani neviděl backtest.
Já osonbně už jsem různých EA a udělátek dělal alespoň 100 , ale ještě nikdy mi nikdo neřekl , když mi to zdarma uděláš , tak si to pak používej :) , aniž bych neviděl alespoň backtestovou tabulku. Tu navíc potřebuješ i při samotným programování , abys věděl jaké situace v trhu třeba nějak filtrovat apod....
Seučit , seučit, seučit.......
dan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bylo to takový "kafemlejnek na drobásky". Při chopu a v mírném trendu to běželo celkem spolehlivě. Ale když po nějakých datech se to utrhlo moc rychle a o hodně, tak tam hrozil malér (a taky se "vyskytnul"). Ale když jsem pak okometricky si prohlížel ty obchody, tak občas některé úspěšné byly v jedné minutě. A to nemusí být reálné. A případné skluzy by výkonnost jistě dost nabouraly. Nebyla to dobrá cesta. Možná při obchodování přes ECN brokera, ale já jsem tam měl hedgging. Takže zase mínus. Taky jsem použil sice "jemné", ale přeci jen ředění pozic. I když to ředění mne nevypeklo, to ne.

Prostě to chce větší časový rámec.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pavol1:
Hele, podle mě vážný zájem spolupráce s někým kdo našel svatý grál a ještě k tomu na demu, nebude valná. Osobně mám v arzenálu taky AOS co maj na demu 100% win, ale burcovat kvůli tomu slušný tradery ( kteří mimochodem velmi dobře vědí o čem je řeč) na fóru a motat hlavy začátečníkům aby se někdo chytil a naprogramoval ti to...nevím čoveče. Ono totiž trh jako takový, je prostředí, kde si nemůže být nikdo nikdy ničím na 100% jistý, tak jak ty píšeš, nebo možná ano. Můžeš si být na 100% jistý, že nemáš ani páru co bude příští minutu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf
Ešte som zabudol pridať výňatok z príspevku Darkmana, ktorý bol hlavným podnetom k mojej reakcii:

Pokud backtest + forward test potvrdi vysledky jsem si jisty, ze se najde hafo lidi co to napise.
Problem je ze vetsina backtesty nedela a chce prave EA na to aby mu provedl zmineny backtest!

K tomu informácia od spomínaného experta, ktorý ak bude mať chuť sa sám ozve, že na backtesty brejkov cca rok z5 treba napísať EA.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kviido:
No jo, jenže takový EA je třeba jen pro směr long, používá SL2000pips, takže to vlastně jede bez SL, no a pro něj prostě není ztrátovej obchod, ale prakticky na Live učet je to nepoužitelný. Zadny takový EA nikdy nebyl, není a ani nebude. V trhu se nic neopakuje, kazda minuta je jiná, takže podlě mě na to nemůžeš aplikovat pevná pravidla tak, abys měl stále jen zisky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...