Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Harpoon Capital


jirikostka

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 107
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Lopi Napsal:
-------------------------------------------------------

Obchoduji s www.AMPFutures.com $4.90 In a
> $4.90 Out, $500 Margin na contract v hlavni
> obchodovaci case

Čeká mě brzy definitivní výběr brokera. Umožňuje jejich plarforma i obchodování spreadů a opcí (ke kterým bych se v budoucnu taky chtěl dopracovat)? Budu vděčný za každou radu, případně i od ostatních, abych měl na výběr více než jen IB.

S díky
Jarozima

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Já jsem nechtěl odejít od Harpoonu,ale volal jsem p.Kosovi,že jej prosím o snížení popltaků a on mě odkázal na PFG,že prý je svobodný trh a že se můžu domluvit tam.Volal jsem tedy do PFG a tam mi řekli,že se musím domluvit s Jerry Kosem a přepojili mě zpátky na něj.A ten mi pak řekl,že u nich to prostě funguje takhle.A jestli se mi něco nelíbí,tak že můžu jít kam chci.No a tak se stalo,že jsem u IB.Toť vše.

Kurdebele

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

To Semafor,

aj ked je tento tvoj problém s HC demo prihlásením starý, ver tomu že odvtedy sa nič nezmenilo k lepšiemu. Asi tri dni som vyplnoval tieto formuláre opakovane a stále som ich posielal do Harpoon Capital , aby mi aktivovali demo. Po troch dnoch mi konečne poslali heslo a adresu odkial si to mám stiahnuť. A to ešte požaduju vypnuť firewoll!!!! čo sa mi u žiadnej platformy ešte nestalo. Takže, jednajú ako slimáci , požaduju aby ste vypli s firewoll pre ich platformu a pritom sa tam pracuje s peniazmi!!!!! Z môjho pohľadu práve u mna skončili , sú neflexibilný (otatné spoločnosti mi aktivovali demo do 5 skúnd!!!) Ked takto funguju aj na ostro tak je mi úplne jedno či im budem neskôr nadávať v anglickom , alebo českom jazyku .


Norbert888

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Přátelé,
též jsem uzavřel svou kapitolu s HC a otevřel si přímo účet u PFG. Není důvod platit loupežnické poplatky - nic totiž za ně nedostanete, pokud máte dostatečně otestovanou platformu při paper trading a vše Vám funguje, u live obchodování se nic nezmění a češtinu určitě potřebovat nebudete.... Za ušetřené komise (a že to není malá částka) si můžete dopřát snad i víkend v Paříži.....
jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 4 týdny později...

Zdravím všechny. Chtěl bych Vás varovat před Harpoon. Když si otevíráte účet je vše v pořádku, komunikace je rychlá a vstřícná. Plnění telefonicky zadaných příkazů je pomalé a zadání příkazu Open pro pana Kose znamená zadání nějakých 5 - 10 minut po open. Ovšem pokud chcete uzavřít účet tak to už je problém. Zaslal jsem jim údaje o bance, které si nevěřily a nenapsali, že by potřebovaly doplnit informace a teď teprve moje peníze dohledávají a nekomunikují. Musím si volat já a pan Kos vstřícností přetéká. Situace je taková, že nemám peníze na účtu u Harpoonu ani u své banky.
A také informace pro ty co by chtěli obchodovat pomocí Harpoonu. Jak mi pan Kos dnes řekl "nemáte smlouvu s námi, ale s PFG", takže je mu to docela fuk. Účet je veden u banky, která se snaží dohledat zmíněné peníze již několik týdnů a nejsou schopni říct kde jsou.
Jo a k té platformě co používají. Je to děs. Musíte mít v PC nastavené zobrazování pro USA aby Vám zadávání příkazů fungovalo a zobrazovali se Vám grafy. Grafy online fungují pouze pokud máte otevřený jeden, další musíte ručně aktualizovat, ale tím se Vám ztratí všechny indikátory a musíte je znovu nastavit.

Přeberte si to jak chcete a pak se rozhodněte.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...