Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

Zdravím uživatele NinjaTrader. Jelikož jsem velmi slabý programátor a s počítači si moc nerozumím, rád bych poprosil o radu někoho, kdo je s programem NinjaTrader zkušený na úrovni programování strategií. O co jde:

a) jak mohu vytvořit automatickou strategii pouze pro posouvání stop-lossu na základě nějakého indikátoru? Řekněme, že jsem vstoupil příkazem market a dále chci, aby NT automaticky posouval můj stop-loss podle klouzavého průměru na 1 min. grafech.

b) mohu zkombinovat automatické posouvání stop-lossu dle indikátoru s použitím stop-lossu a profit-targetu v Super Doom? Jde o to, že potřebuji následující posloupnost akcí:

1) nakoupím za market
2) v moment nákupu se mně automaticky dá do trhu SL 150 USD a PT řekněme 500 USD
3) svůj SL a PT ale potřebuji okamžitě zmodifikovat posunutím v super-doom (nebo v grafu, je-li to možné)
4) kromě toho mě už od momentu vstupu pracuje i automatický SL posouvaný dle např. klouzavého průměru

Poradí někdo?

Pokud navíc někdo dobře ovládá programování v NT, ať se mně prosím ozve, případně bych zaplatil za naprogramování některých podobných záležitostí.

Děkuji,

Tomáš Nesnídal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 months later...

Dobry den, vie prosim Vas niekto poradit mam Ninja Trader napojeny na Zen Fire, a chcem si zobrazit napriklad trojmesacnu historiu YM volume 1000, alebo 2000, tieto grafy sa mi nechcu zobrazit, napriklad vsak graf YM 3min TF sa mi bezproblemov s trojmesacnou historiuo nacita. Ak niekto ma podobnu skusenost, napiste, dakujem

DJ.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobry den,
nainstaloval jsem si NT, vsechno slo ok az do te chvile, kdy mi mela nabehnout ta obrazovka Control Center. Ta se jakoby spusti (je videt ten ramecek s tim napisem Control Center), ale vnitrek se nenacte (jsou videt pouze obrysy tlacitek, ramecku a neda na nic kliknout). PC bych na ten program mel mit dostatecne vykony, win mam cca pred 3 mesici preinstalovany a i NT jsem zkousel preinstalovat. Poradi mi nekdo kde by mohly byt chyba?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

:)) Tomáš, je mi ľúto keď vidím initial post, a to akým smerom sa tento thread uberá..

Sám som v programovaní/počítačoch (a hlavne databázach) expert, s NT ale len začínam, takže zo mňa zatiaľ ohľadom tohoto nič. Naozaj takéto pokusy pomáhajú? Zo všetkých kníh mám zatiaľ pocit že to hlavné je cit pre trhy...

Pavel K

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tohohle vlákna jsem si všiml až teď.

V posunutí SL a PT v grafu není přeci žádný problém, chytím linku se SL a přetáhnu, kam je libo. ATM tím z činnosti nevyřadím, jen mi ta ATM neposune SL proti směru obchodu, tedy chytí se znovu, až když by měla SL posunovat ve směru obchodu jako TSL. Ale předpokládám, že na tohle Tomáš už asi dávno přišel ...

Jak ale udělat TSL podle indikátoru, to nevím ... asi skutečně naprogramováním nějaké strategie, ale mým vrcholem programování NT bylo vytvoření dvou indikátorů a tím jsem asi tak skončil. Naopak se dostávám postupně k tomu, že už z ATM začínám vypouštět i PT a SL si nechávám automaticky posunovat jen na BE, pak už to raději řídím sám podle aktuální situace v grafu ....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...