Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

Tak jak propojit NT s IB už vím, ale teď by mě zajímalo jestli někdo netuší jak udělat to abych do NT stahoval live data od Zenfire a příkazy z NT šli do IB???
Prostě nechci využívat data od IB ale od zenfire s tím že pro zobrazování dat chci používat NT.
Ví někdo jak na to??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Prosím o radu ohledně zobrazování RB grafu na NT s připojením na IB, jde mi o to že když jsem měl Zen-Fire, tak jsem se připojil NT mi načetl hystorii kolika dnů jsem chtěl a vše bylo OK, ale s IB jsou hrozný problémy, jak vy co potřebujete tickové data na RB obchodujete u IB.
Já se třeba dnes v 15:30 připojil na IB začalo mi to vykreslovat graf od nuly a jediný co jsem vyděl do minulosti byla předchozí obchodní seance asi ze čtvrtka na kterou jsem koukal a která se mi uložila do paměti NT.

Jak si v NT zobrazím tickový graf alespoň den dva do minulosti a s dopolední seancí, ne jen s americkýma obchodníma hodinama????? :S

Prosím o radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Mam demo Ninja Trader so zen-fire a tradujem TF.
Som s touto platformou velmi spokojny a rad by som ju pouzival aj na live obchodovanie.

Spomina sa tu napriklad Mirus alebo AMP brokeri ktori pouzivaju NT.

Chcel by som sa spytat ci existuju aj dalsi overny spolahlivy brokeri ktory pouzivaju Ninju?
Nasiel som tento link

www.ninjatrader.com/webnew/partners_onlinetrading_brokers.htm

tak sa postupne pozriem aj na dalsich , ide mi skor o osobnu skusenost ci niekto nema.


A druha otazka na ktoru by som chcel pozidat o radu sa jedna druhu dat. Ked som chatoval s clovekom s Global Futures tam mi vravel ze pocul zmiesane reakcie na zen-fire a ze oni pouzivaju Patsystems.
Kedze na deme pouzivam zen-fire a inymi nemam skusenosti chcel by som sa spytat ako postupovat pri vybere brokera ohladom dat. Ake su vase skusenosti ? Je lepsi Patsystems alebo Zen-fire?
Dakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň,

Ak sa to tu náhodou už preberalo tak sa ospravedlňujem, nevedel som to nájsť(nie tak aby som tomu porozumel)

Chcel by som sa spýtať že v akom formáte a do akej zložky ukladá dáta Ninjatrader. Ešte by ma zaujímalo v akom formáte môžem dáta do Ninja Traderu importovať, prípadne či sa dajú dáta z jednotlivých formátov konvertovať na iný formát.
(myslím na konkrétny príklad Sierra chart -> Ninjatrader)

Ďakujem za pomoc,
Adam

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to eminencia:
Ninja ukládá data do C:\Documents and Settings\User\Dokumenty\NinjaTrader 6.5\db\data, ve formátu *.ntm. Já jsem si data na backtestování koupil od DiskTrading. Už ani nevím kolik přesně stáli ale bylo to v desítkách dolarů...Jen jsem jim napsal že to chci pro Ninju a oni mi to zkonvertovali. Pokud začínáš tak pro začátek stačí data které jsou k dispozici přímo v Ninjovi . Je tam k dispozici roční historie. Jak si je zobrazíš najdeš ve vidoetutoriálu. Hodně zdaru...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

napojil jsem se v NT na data od Zen Fire. Mám však problém, když si chci zobrazit graf trhu E-mini Russel 2000 ukáže se mi jen prázdný pole. I když chvíli čekám tak se nic nezmění. U ostatních trhů se vše zobrazuje bez problému, nevíte někdo kde by mohl být problém??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...