Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

Pavel K.

mne to funguje u stoplimitu + ATM na obe strany. Chystam si je dopredu. Tu hlasku co to pise, mi to vyhazuje v pripade, ze zadam prikaz na jednu stranu. Pak chci zadat prikaz na druhou stranu, ale v okne ATM mam aktivni strategii, ktera se vaze k prvnimu prikazu. Takze nejdriv v okne ATM vratim nastaveni na mou vychozi ATM strategii a pak muzu zadat bez problemu prikaz na druhou stranu.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Laadiis:

Díky moc za info ohledně přidání starších měsíců a následného importu dat. Netušil jsem, že jde takhle obejít poměrně malá historie dat v Ninjovi. Vše funguje tak jak jsi to popsal, což znamená, že v podstatě lze stáhnout data libovolného stáří a backtestovat a backtestovat až se z člověka bude kouřit. :) (tu)

Já jsem si teď takhle stáhnul trh NQ kontraktní měsíce 09 a 12 rok 2007 a 03 rok 2008. :)

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím, chtěl bych se zeptat používám ninjatrader a mám napojená data na zenfire asi 2 mesíce. ted mi ale nejde připojit zanfire a hlásí mi to že mám špatná login nebo připojení. Nevíte někdo jestli je propojení přes zenfire nějak omezné nebo je chyba někde jinde? Předem díky za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

marouch Napsal:
-------------------------------------------------------
> zdravím, chtěl bych se zeptat používám ninjatrader
> a mám napojená data na zenfire asi 2 mesíce. ted
> mi ale nejde připojit zanfire a hlásí mi to že mám
> špatná login nebo připojení. Nevíte někdo jestli
> je propojení přes zenfire nějak omezné nebo je
> chyba někde jinde? Předem díky za odpověď


to marouch
je to jednoduche, vyrid si novou registraci, taky se mi to stalo, behem 2 minut jsem se zaregistroval zadal nove data a platforma jela dale.
Jinak je to tu jiz nekolikrat napsane v tomto vlakne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak mi to nějak nefunguje že sem si vytvořil novou registraci na zenfire to musim změnit i jmeno než sem měl předtím nebo stačí jen ten email? pořád mi to hlásí u samou chybu ikdyž sem si vytvořil z nového meilu nové propojení na zenfire. Jinak sem se chtěl zeptat ninjatreder má neomezenou licenci pro využití k trenování?? Díky moc za radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...