Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

prosím vás o radu, moj problem spociva v tom, ze pouzivam NT + IB live. Moj obchodny system je zalozeny na volume. Do septembra kym sa dali pouzivat data zo zen fire free som pouzival na obchodovanie prostrednictvom NT tieto data a prikazy som exekuoval cez IB. No po skonceni moznosti pouzivat ZF free som zacal obchodovat cisto cez IB. A tu vznikol problem. V NT mi vykresli sviečku s volume 1122. Po reaload historical data v NT sa mi táto hodnota opravi na 120. Na prilozenych screenoch je to viditelne. Napisal som do NT a ti mi odpisali ze je to problem API od IB. Z IB mi odpisali, ze u nich je vsetko v poriadku, aby som si zapol graf s volume cez TWS. Tam som si to skontroloval a maju pravdu u nich sa volume zobrazuje okk a ze je to problem NT. Viem, ze riesenim je zaplatit si datafeed od ineho brokera alebo zmenit brokera. Ale do toho sa mi moc nechce. S IB som spokojny aj s NT sa mi dobre pracuje. Neviete niekto o nejakom indikatore do NT alebo nejakom inom rieseni aby sa mi tieto hodnoty zobrazovali v NT spravne. Ak sa to tu uz riesilo ospravedlnujem sa, ale presiel som viacerymi diskusnymi forami vratane NT, ale riesenie som nenasiel.

18002

18003

Link to comment
Sdílet pomocí služby

igor31:
Bouhzel u IB budete mit problemy s volume daty. Doporucuji vam zaplatit si datafeed od Kineticku. Dal zustanete u IB a obchodovat budete pres Ninju a za data zaplatite 50$ mesicne pokud chcete i Russel index a Eurex indexy tak cca 67$.
Navic dostanete i market internals data a EndOfDay ktera u ZenFire nejsou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zkoušim Testovat strategie v Ninja traderovi. Potřeboval bych, aby mi někdo vysvětlil, co přesně znamená procentuální stoploss. Respektive ve strategii se dá nastavit tralingstop na počet ticků, tomu rozumim, nebo ceny – taky naprosto jasný...
ale tralingstop například 40% se pro moje strategie chová uplně nejlíp. Dostávám se s ním konečně do čísel, které jsou pro mě zajímavý. Ale nechci nastavovat něco, když přesně nevím jak to funguje a jak to spočítat. Díky snad se někdo najde kdo mi to vysvětlí...
PaGun

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Teď už mám jen dotaz, jestli někdo nevíte, proč mi v NT7 funguje "SetTrailStop - Mode Percent" pouze v strategy analyzeru, ale kdyz dam backtest a replay data a je splněna podmínka ke vstupu do obchodu, tak se procentualni stoploss vubec neaktivuje a funguje jen tickovej a price stoploss...
díky PaGun

Link to comment
Sdílet pomocí služby

A to ukončili bez ohledu na stav, jestli jsou v zisku nebo ve ztrátě? prostě 22:14 "close all positions" něco takovýho?
Dosti neobvyklej postup... Podle mě pokavaď se obchod nerozjel, nebo neprotnul stop loss, tak proč ho vlastně zavřít??
A nedržet ho nadále?
Koukal jsem do NT a je tam Volba "Time Value" ale prokombinovat ji s close position mi nešlo, takže ti neporadim, otazka asi na někoho dalšího, jestli to lze... samotnýho mě to zajímá, ikdyž využití si nedovedu představit ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...