Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

Zdravím Evo,
stačí když si otevřete graf, poklepete 2x levym tlacitkem mysi na indikator CCI, objeví se okno, sjdete dolů na plots, poté vyberete Width a nastavíte libovolnou hodnotu.Dále bych kliknul pravým libovolně kdekoli na graf a dal bych templetates a Save As nebo Save default, aby jste nemusela neustále nastavovat správné parametry.Snad jsem Vám pomohl.

Přeji nnoho úspěchů. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,
nejsem moc IT :),tak jsem se chtěl zeptat odborníkůn na jednu věc.Chtěl bych NT 7 umístit na virtuální server,kde budu mít svou IP adresu.Chtěl bych takto i papertradovat,abych najel do kolejí jako při live,tak by mě zajímalo jestli s tím nebude nějaký problém,pokud zatím nemám koupenou licenci pro NT 7,do budoucna budu mít kvůli AOS?Demo účet budu mít u AMP.

Děkuji za odpověd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Můžeš z něj i obchodovat buďto přímo v grafu nebo pomoci DOMu. O tom si můžeš více přečíst v seriálu věnovaném NT. Rád bych vznesl taktéž začátečnický dotaz ke grafu v NT. Nevím, jak si poradit s náhlým vzrůstem/poklesem v grafu, který zcela znehodnotí základní měřítko v grafu a tak i rozeznávání jakýchkoliv patternů. Můžete mi prosím poradit, jak si s tímto problémem poradit? Na obr. 1 lze vidět klasický průběh. Na obr. 2 lze vidět docela vysoký vzrůst a tudíž "zmenšení zbytku". Na obr. 3 lze pozorovat markantní růst ceny a tak totální znehodnocení grafu a tudíž i nemožnost jakékoliv práce s price grafem. Jak lze v takové situaci postupovat a "nastolit v grafu opět pořádek a předešlé měřítko"? Děkuji všem za odpovědi

17925

17926

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
chtěl bych poprosit o radu. Nějakou dobu jsem teď NT nepoužíval - cca rok, protože jsem z nedostatku času přešel na spready přímo pod IB. Když jsem teď chtěl NT spustit, na stejném systému mi to vůbec nešlo. Tak jsme jej přeinstaloval, ale od té doby se pro změnu nejsem schopnej přihlásit k IB datům. Vždycky to automaticky spustí TWS, ale už se nedočká dat, tak to zase vypne a tak třikrát do kolečka. API mám v TWS povoleno, tak netuším, v čem může být problém. Setkal jste se s tím už někdo? Ví někdo jak na to?

Předem díky.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ivke, to jsem si myslel.. :) Nejake indikatory najdes na support foru pro NT, ale podle me je to kravina. Je lepsi si TL zakreslovat sam, minimalne pro to, ze ziskas lepsi kontakt s trhem.

Danko, PT - limit prikaz, SL - stop prikaz. To samozrejme z principu jit musi. Pouze tam nemas OCO vazbu (ktera je ale stejne zatim drzena jen na tvem pocitaci, pokud nemas brokera IB)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...