Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

iigis: Ahoj, pokud se pokousis naimportovat nejake indikatory, strategie atp. v NT7 to delam prez: File > Utilities > Import Ninja Script a vyberes zabaleny indikator, nejspis to bude nejakej zip archiv, nebo neco podobnyho. Pokud se snazis indikator/strategii upravit, tak jdu do Tools > Edit Ninja Script > Indicator../Strategy..

17842

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

před delším časem jsem se na stránkách Finančníka k programu NT dočetl, že i Free verze programu umožňuje programování AOS. Stáhl jsem si tedy program, nevím ale kde je vlastně editor Ninja scriptu. V Tools je New Ninja script a edit Ninja script. V edit je pár jednoduchých strategií na ukázku a když dám new ninja script, tak z nabídky indicator nebo strategy vyberu strategy, ale tam je jenom Wizard. Sice je možnost na tlačítku unloc code upravovat kód ale zase jen ve wizardu. Kde tedy můžu psát přímo kódy?

Děkuji předem za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TickII:
pokud zmáčneš Unlock Code tak se dostaneš do Editoru kde si můžeš programovat co chceš pokud to odpovídá syntaxi.

pagun:
pákový efekt se na futrech získává díky Marginu neboť nepotřebuješ celou hodnotu ceny kontraktu. Pokud někdo např. nemá 1 kontrakt krytej 1 miliónem Kč ale jenom 10.000 Kč, tak pohyb o 1% mu vygumuje účet nebo získá dvojnásobek.

iigis:
to je výhoda demoverze a plné verze. Okleštěná verze je okeštěná.:) Přehod si na chvíli licenci na demo, pak to zase půjde (samozřejmě mimo obchodování).

Blizz:
chytni levým tlačítkem myši cenovu osu a pohni s ní, pak se v pravém rohu nahoře objeví F jako fix. Můžeš také použít pravé tlačítko myši a pak Vlastnosti.

Motig:
což takle dát si špenát, na Replay, a trénovat tam? Je tady k tomu nejeden článek a spousta info ve fóru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, poslední dobou mi zamrzá NT. Mám zatím zdarma licenci od Zen-fire. Když spustím NT a napojím se k Zen-fire všechno ok ale jak chci otevřít nějaký graf, otevře se jen okno grafu a NT mi napíše že data načítá. Nic se ale neděje a zamrzne úplně celý NT. Musím spustit správce a program ukončit. Přitom všechno dělam pořád stejně. Dělá mi to jak na stolním PC, tak i na notebooku. Třeba dnes, dopoledne šlo vše jak má a odpoledne od 15:30 už se to snažím hodinu spustit a ni.

Zamrzá mi to čím dál častěji. Nevíte co s tím nebo vám to dělá také?

Jirka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Raider

co treba zkusit projit forum ninjatradru?
Bar Timer Flash/Sound Alert
www.ninjatrader.com/support/forum/local_links.php?action=jump&catid=4&id=440

Diverjh
mate posledni aktualizovanou verzi NT? mate vsechny aktualizace pro windows konkretne pro .NET Framework?
problemu muze byt nekolik zkuste se podivat do okna LOG v ninja traderu co se deje pred zaseknutim
muzete zkusit opravit databazi tools-options-data- repair DB
zkuste smazat a znovu vytvorit pripojeni k ZenFire
pouzit pro graf jiny template nez je vychozi.

pokud ani jedna moznost nepomuze kontaktujte support NT.





Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...