Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

Ahoj,

nemáte někdo podobné potíže s placením u Paypalu? Od léta mi neberou moji virtuální VISA kartu.. Už mi dneska odstřihli i licenci na NT.. Musel jsem na Paypalu registrovat embasovanou kartu :( a teď netuším, jestli mi do začátku seance stihnou aktivovat mou licenci.. Pátky mám z 80 % ziskový, tak mě to fakt naštve :-D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

J5b:

Kinetick poskytuje zdarma pouze denní data..

lordberry:

já mám tuším na PayPalu taky virtuální kartu a vše vpohodě, zrovna nedávno jsem kupoval něco z USA..ale je to virt. karta od KB k embosované kartě, neni to VISA..

jinak jestli se můžu zeptat - proč platíš měsíční pronájem NT? na to že obchoduješ fulltime, pokud se nepletu..přijde mi to dost nevýhodné..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dokud jsem měl tu virtuální od Mastercard, tak to šlo. Ale v létě jsem si ji nechal udělat od VISA (obě od KB) a ta mi dělá potíže. Jo, jinak máš pravdu. Je to nevýhodné, až mi vyprší tohle předplacení, tak se čtvrtletním skončím. Asi pořídím lifetime. Nabídli mi ji za $895, což je opravdu dobrý.
Fulltime jedu pár měsíců a na tohle jsem zcela zapomněl, že bych mohl ušetřit

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lordberry:

jj určitě se to vyplatí..jen nevím, jestli si jim tu slevu už třikrát neproplatil :) já jsem ani nad pronájmem neuvažoval, když jsem viděl ty ceny..jinak stačí koupit tu singl licenci, pokud jedeš přes jednoho brokera s vlastním datafeedem..multi licence se dá pak doplatit, až by byla potřeba (např. když někdo přechází k IB a chce jiný datafeed)..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

môžeš si ju prenajať na 3,6 alebo 12mesiacov alebo si kúpiť doživotnú licenciu na single brokera alebo multilicenciu. platba prebieha cez paypal. Prenajom na 3mesiace 180usd, na 6M 330 a na rok 600usd . Doživotna na jedneho brokera stojí 995 alebo na splatky po 299usd mescne 4krat. a multi stojí 1495 alebo na 4 splatky po 449usd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

jsem úplný začátečník, mám za sebou úvodní kurz a chtěl bych začít s trénováním a backtestingem a v budoucnu bych chtěl obchodovat intradenně, na kurzu jsem se dozvěděl, že to jde přes Ninja Trader. Takže vše o čem teď píšu se týká jen historických dat.

Moje otázka je, jestli v Ninja Traderu vůbec lze trénovat na historických intradenních datech se stáhnutými 1minutovými (a klidně i časově menšími) grafy , aniž bych musel cokoliv kupovat? Objevil jsem přes připojení Kinetick - end of day (free), že si můžu zobrazit denní grafy, já ale na denních grafech začínat nechci, kvůli vysokým marginům.
Už vím, že existuje nějaký Zen-Fire, jak jsem se dozvěděl, tak ten je zadarmo jen na chvilku...a jestli si pamatuji správně, zen-fire za tu dobu zpřístupňuje i aktuální data, která já ale nepotřebuji. Bohatě by mi stačilo trénovat na třeba i měsíc starých intradenních grafech.

Pokud je toto možné, kde tato data najdu?

Pokud ne, existuje obecně nějaký způsob/platforma, za kterou se nemusí platit a kde lze trénovat na 1minutových až 60ti minutových grafech s historickými daty, jakkoliv dlouho, bez časového omezení, bez nějakého trialu jako u zen-fire a bez žádného placení?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Motig, J5b:

když si zařídíte časově omezené demo u Zen-Fire (např. přes brokera AMP), pak dostanete kromě živých reálných dat přístup i do historické databáze, která obsahuje minimálně cca poslední rok zpětně (nevím přesně)..tj. napojíte se na Zen-Fire, v Instrument manageru si přidáte trhy, které chcete a kontraktní měsíce, které chcete a otevřete si grafy přes new - chart (data od zen-fire jsou ticková, takže můžete zvolit libovolný timeframe)..můžete myslím v instrument manageru taky využít kontinuálního kontraktního měsíce označeného #-# abyste nemusel mít např. 4 grafy pro 4 kontraktní měsíce, ale pouze jeden kontinuální..

data by se měla takto automaticky uložit do PC pro pozdější použití i bez aktivního napojení na Zen-Fire...pro jistotu lze ale taky přes Histroical data manager data pro jednotlivé trhy stáhnout v libovolném formátu (tick, 1min) a uložit si je někam do PC jako zálohu..

taky je spousta historických dat tady na fóru, tj. zkuste použít vyhledávání a hesla "historická data" atd.

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den, nejspis se uz to tady resilo, ale nikde nemuzu nalezt. Muzete mi prosim nekd poradit kde v NT7 najdu nastaveni "zobrazeni" grafu ? Myslim tim napriklad kde nastavit aby se graf "neroztahoval" podle aktualni velikosti svicek atp, abych vlastne musel jakoby scroolovat i nahoru/dolu a podobne, dekuji ! :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...