Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

Hej hej, aj ja som sa doobeda zlakla ze co sa deje nastastie uz je to vyriesene. :-)

Ake chyby mas na mysli? Nejake diery v datach alebo tak?
Vseobecne, historicke data sa mi zdaju kvalitne, pouzivam zenfire data feed a nemam problemy, druha vec je ze som to z inym zdrojom dat nikdy nekontrolovala, ale ani sa mi to nezdalo potrebne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ahoj,
jsem ted daleko od sveho ninjy a nemuzu kvuli tomu spat:), nevite prosim jestli jde nekde si predpripravit limit order a poslat ho do trhu az kdyz se situace dobre vyvyji? (abych nemusel klikat do grafu a jen to odeslal)

zvyk jsem si v demu na market, ale obavam se trochu rychlosti plneni tak se chci vyskolit i v limit vstupech.. ale znate to, kdyz dam limit moc brzo nekdy ho nestihnu zrusit kdyz uz ho nechci...:) tak si rikam posilat ho kdyz je trh par tiku od vstupu teprve... verim ze nede to tam jde:)

dekuji mnohokrate

hodne zdaru vsem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

chtěl sem se zetptat chci dělat backtesting trhu ES připojení na data od zenfire, tak si dám trh ES 03-09 a datum posledního zobrazovaného dne si nastavim třebas na 12.2.2009 podle toho jak to zadí v návodu na finančníku, ale v grafu se mi zobrazí pouze čistý bílý graf. nevíte někdo čím to může být? nebo snad dělám něco špatně? díky za rady

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To tictac:

Problem s dierami v datach som mala ked som mala zapnutu funkciu "store real time bar data". Tj, ked mas otvorene real time data tak sa ukadaju len tie a ked sa k tomu urcitemu dnu vratis tak ti nacita len casovy usek dat ked si mal zapnute real time bar data, cize nejake alternaivne grafy ktore vyzaduju bar data (RB, Vol grafy). Tuto funkciu sa da vypnut v Tools-options-data-store real time bar data. Odkedy som to vypla, som uz podobne problemy nemala.
Dufam ze som to napisala zrozumitelne :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
snažím se stáhnout historická data Nikkei N225, bohužel se mi žádná nestáhnou a pole grafu je jen čisté, přesto že mi NT hlásí Loading data.
Je možné, že je N225 přejmenovaný? To samé se mi stalo při stahování TF, které se předtím jmenovalo ER2.
Nyní se pokouším stáhnout data N225 2008 09 kontraktní měsíc.
Pokud by někdo věděl, díky předem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

v tomto programu jsem nováček a během backtestů a papertradingu jsem narazil na par nejasností. Mám pár otázek za jejichž odpovědi bych byl moc vděčný:

1. Chtěl bych se zeptat, jak je možné nastavit account nastavit account tak, aby se mi všechny provedené obchody (jak z paper tradingu, tak z Market replay) zaznamenávaly a reporovali. Když nyní provedu některé obchody např. na paperu, tak se mi po zapnutí a vypnutí programu již nezobrazí.

2. Je možné si uložit "celé pracovní prostředí" a po zapnutí a vypnutí programu jej znovu otevřít? Například, když mám otevřené tři grafy s různou velikostí, timeframy nebo indikátory a rád bych si tuto "pracovní plochu" opět otevřel po znovuzapnutí.

Omlouvám se za banální otázky, které tu již určitě mnohokrát někdo pokládal a přeji hezký zbytek dne.

Jonny-Em
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Ani ten nejlepší trader nedokáže s přesností předpovídat vývoj trhu. Ale dokáže, se nenechat tímto trhem překvapit".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...