Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Think or Swim


michaliero

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 225
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

drm3cj:

pokud jsi na účet neposlal žádné peníze,tak se obávám,že ti ho neotevřou. Já měl jeden účet aktivní, druhý sem si pro jistotu taky otevřel před 30.9.2009 (ale neposlal peníze). Když sem na něj chtěl převést po 30.9. peníze,tak to nešlo a účet mi byl zrušen s tím,že ten první je stále aktivní.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Zdravím Vás,
máte taky někdo problém s přihlášením do TOS paper account? Vše mi fungovalo bez problémů, až cca před týdnem to nešlo. Kontaktoval jsem techsupport, kde mi sdělili, že je nutné dokončit krok 2 při registraci. Jenže tam už jsou právě i čísla soc. pojištění apod.
Máte někdo podobnej problém? Dost mě to štve, pač jsem zrovna obsolvoval kurz a otevřel první condory:-(
Co ale nechápu, z práce mi to pustit jde :-(

Díky za případný nápady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Zdravím,
mám dotaz - FOREX přes TOS. Na stránkáchTOS (www.thinkorswim.com/tos/myAccounts/displayRates.tos) je uvedena možnost obchodovat měnové páry:
FX Non-Commission - pro objemy s inkrementem 10000$
FX Commission - pro objemy s inkrementem 1000$
V samotné platformě TOS se mi nabizí možnost otevírat pozice pouze s inkrementem 10000$.
Dělám něco špatně nebo něco špatně chápu?
Prosím, pokud někdo dovede poradit, jak je to s tím FX Commission s inkrementem 1000$ a jak případně toto ovládat v TOS, byl bych moc vděčný.
Za jakékoli info moc děkuji.
Olda


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Na tom druhém obr. jsou jen otevřené pozice, protože je to stav pouze za přechozí den, žádné obchody neproběhly, zkus změnit datum (období) jaké má zobrazit. Myslím, že je nejřív nutné přepnout active account z " (ALL ACCOUNTS)" na margin (vlevo v Account info), jinak to nedovolí měnit datum.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj, jsem tu novy, chtel jsem si stahnout TOS ze stranek www.thinkorswim.com, jsem prihlaseny na kvetnovy kurz Opcniho obchodovani.
Bohuzel download TOS je podminen registraci (coz by mi ani tak nevadilo :), ale behem registrace mne jejich system zastavi pri vyplnovani policka "Country of Residence" a zahlasi, ze momentalne zadne nove ucty z CR neakceptuji. (?)
Poradi mi nekdo prosim, jestli je to pouze docasna zalezitost anebo ziskavate TOS nekde jinde?

BTW, email na TOS helpdesk jsem zrovna poslal. Pripadne vysvetleni bych zverejnil zde.

Diky za odpoved.

Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...