Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Jak dlouho vám trvalo začít skutečně obchodovat?


Doporučené příspěvky

to xmms

nikdo ti neodpovídá, protože moc profesionálních obchodníků na Finančníku není, jestli vůbec nějací jsou... (kromě autorů), je to sice hezké, že si tady sdílíme své názory, ale je v tom také riziko, že se chytneš nějakých doměnek jiných začátečníků. Jestli chceš být profesionál, jediné co ti zbyde je učit se od opravdových profesionálů, na Finančníku z článků, jezdit na kurzy a semináře, číst knihy a udělat si vlastní názory. Pokud někdo působí v diskuzi zkušeně a posílá sofistikovaně vypadající screenshoty, ještě neznamená, že je opravdový profesionál.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 75
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

to danek
možná stačí když se hrdě přihlásí k tomu, že se tradingem několik let živí, což jsem tady nikde nečetl, buď zůstávají v anonymitě, nebo tady takoví nejsou

to Peta_Bi
no vzhledem k tomu, že se trhy hýbou jen nahoru nebo dolů, tak udělat jeden ziskový obchod zas takový problém není...měřítko úspěchu mám někde jinde

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Miles Napsal:
-------------------------------------------------------
> to danek
> možná stačí když se hrdě přihlásí k tomu, že se
> tradingem několik let živí, což jsem tady nikde
> nečetl, buď zůstávají v anonymitě, nebo tady
> takoví nejsou
>

proc by se nekdo mel hrde prihlasovat ze je uspesny obchodnik? par jich tu je.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ano, nad osobní zkušenost není. Ale když se někdo tady na diskuzi zeptá "je tady někdo komu to funguje" a druhý mu TADY a TEĎ odpoví "jo mě to jde", tak mi to přijde jako lepší motivace, než si přečíst knížku od amerického milionáře, který své miliony vydělal v dobách, kdy většina z nás tahala kačera..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911 (tu),
inak ja sa tiez na to pozeram tak ze bud som presvedceny ze to co robim ma zmysel a potom vtom pokracujem a vysledok sa casom dostavi, alebo nema zmysel a uz sa tomu nevenujem. Ale asi niektori potrebovali tento tvoj prispevok aby isli dalej. Len teraz si si na seba usil budu a priprav sa na otazky typu: aky system obchodujes, ktory trh, kolko zarabas........... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...