Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 2


Sid

Doporučené příspěvky

hezky vecer,
a dovolte mi prosim jeden dotaz. CMSFX nabizi mj. variantu instalace VT jako "portable". Predpokladam ze se jedna o moznost instalace treba na usb, a moznost spousteni kdekoliv jinde (s pristupem na Inet), a to i s vyuzitim AOS/indikatoru (i vlastnich). Mate s tim nekdo zkusenosti? Mne to hlasi "server unavailable".
dik za kazdou odpoved,
witsarah

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • Odpovědí 422
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ahoj, nevíte někdo kolik je minimální vklad u CMS UK? jde mi o přesun peněz z US do UK tak, aby byla co nejmenší prodleva, takže nejdřív chci otevřít účet v británii a pak teprve zrušit v americe. Dělám to proto, že mě obchodování bez SL už štve. jde to sice řešit těmi limitními příkazy ale jen v minulém týdnu mi to dvakrát po zavření obchodu vzalo limit dřív než jsm ho stihl odstranit. V jednom případě mě to stálo 60 euro, což není snad moc ale je to zbytečné. Nestává se mi to často, ale stává, takže bych rád přešel do anglie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Krásný den,
je možné někde najít, popř. pomoc mi vytvořit, stáčí jen nakopnout, MA tak aby se na třeba na grafu TF 5min vykreslilo toto MA počítané z cen TF 1 hodina aby tam prostě MA který vydím na 1 hodině bylo i na 5 minutách.
Hledal jsem pokoušel se to dát ale nic.
Děkuji za rady (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...