Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 2


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 422
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

ahoj, ja to delam tak, ze nejdriv samostatne nakoupim a pote otevru nove "OCO", tzn. prikaz, kde soucasne vyplnim pro danou pozici stopku i limit. je to v pohode, pokud neskaplpujes, tak to stihnes. pro zadavani stopek a limitu je to jednoduche, pokud nakupujes, tak se tva stopka jmenuje "entry stop sell" a limit "entry limit sell", pokud prodavas, je to presne naopak, tedy "entry stop buy" a "entry limit buy". v tvem pripade tedy entry stop sell na 1.46700 a entry limit sell 1.46900. ted ctu ze to resis pres conditional buy, v tom pripade tohle vse delej najednou pres prikaz IF/THEN OCO.

snad jsem to vysvetlil rozumne

ja bych mel zas maly dotaz ohledne fungovani trailing SL, princip samozrejme znam, ale nechapu, jak to ve VT funguje, ono to tam staci jen zaskrtnout, ale vubec nevim, jak se to pohybuje, po kolika pipech se to samo posouva a jak se to tam nastavi

AndrewD

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, teď jsem se po nějakém čase vrátil k demu VT, zadal jsem příkaz SHORT, poté jsem chtěl hned nastavit stop limit, ale program na mne vyhodi hlasku "Stop/Limit orders cannot be attached to a postion or order. Please place a conditional order instead". Jak mám nastavit stop-loss? Pro názornost přikládám obrázek.

10550

Link to comment
Sdílet pomocí služby

code: precti si prispevek hned nad tebou, ktery jsem adresoval jinemu uzivateli, mozna by stacilo trosku hledat. pro pripad, ze to nebude jasne, tak kdyz shortujes, tak se stopka jmenuje ENTRY STOP BUY. vzdyt na tom neni nic tezkyho, stacilo si jen precist upozorneni od CMSFX (nebo jineho brokera) a prostudovat manual pred zavedenim zmen :)

good luck
Andrew

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim. Mel bych takovy dotaz: zkousim demo ucet. Vcera sem "obchodoval" a to tak, ze prikazy sem zadaval jak rucne, tak i snazil sem se pouzivat Entry prikazy. Zajimave je, ze pred tim nez sem vypl VT2, tak sem nemel na obrazovce zadne stitky s cekajicimi Entry prikazami a ani nemel sem zadny otevreny obchod. K memu prekvapeni, kdyz sem dnes otevrel svuj demo ucet, tak sem zjistil, ze sem "chudsi" o par desitek tisic a navic mam otevreny obchod ktery je totalne ztratovy :( . Mam pocit, ze Entry prikazy, ktere sem vcera zadaval a nasledne rucne rusil se mi uskutecnily po vypnuti VT. Je to normalni? Mam pocitat, ze to tak bude fungovat i na live uctu? Resp. pokud zadam Entry prikaz, pak abych ho zrusil staci kdyz ho zrusim pomoci REMOVE z contextoveho menu, ktere se nabidne po stisknuti na stitku pravym tlacitkem mysi? :S
Diky za odpovedi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdrtím, že po spuštění VT aví věchny,

Prosím o radu jak vyřešit spoštění indikátoru Pivot Points ve VT 2. Na VT 1,9 jsem vždy nastavil, že chci 1000 svíček a běhalo to. Návod na VT 2 začíná ,že po spuštění VT je další krok Navigator Windows atd. Tady končím. Předpokládám, že je to ptákovina, ale prostě navigátor windows jsem neobjevil :(. Prosím poraďte, bez pivotů se obchoduje špatně. Díky Beda

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...