Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 2


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 422
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

No ja mam s novym uzasnym upgradem VT2 trosku jine problemy....jedu ted teda na demu, ale uz se mi asi trikrat stalo, ze jsem mel vsechny pozice zavreny, nemel jsem nic v pending orders, ale presto druhy den zjistim, ze mam nekde otevrenou pozici....je to totalni psycho....nemate nekdo podobnou zkusenost? Samozrejme, ze jsem tam mel predtim nejaky OCO prikazy, ale ty jsem vzdycky rusil...a pending fakt nic nebylo...nechapu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Fux

Velikost pozice se da nastavit v zalozce Trading terminal, Informace o uctu - v otevrenem okne je sloupec DA, kde je standarne nastaven 1 (lot), pravym tlacitken na pole kde je uveden 1 lot a z nabidky vybrat - uprav DA a skupinu. Lze nastavit od 0,1 - max velikost jsem nezkousel ale do 10 lotu urcite bez problemu.

Nastaveni one click order (otevreni pozice jednim stisknutim tlacitka menoveho kurzu) je v zalozce Program option - Trading mode a vybrat ......

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Musim povedat, ze som extremne rozcarovany z celeho tohoto noveho systemu. Pouzivam VT uz cez 3 roky, ked zaratam demo, tak cez 4 roky, ale tieto nove zmeny su teda vrchol. Zruseny hedging, schaotizovane SL a PT, pridanie dalsieho desatinneho miesta pri zobrazovani ceny a vidim to tak, ze s tym FIFO budem mat ja osobne este neskutocne problemy. Mam zatial 2 oddelene ucty, ale asi si vytvorim dalsich par a kazda pozicia bude na osobitnom ucte.
Ale zase bude treba riesit presuvanie penazi medzi uctami, kedze raz na jednom sa nahromadia, na dalsom zas budu chybat, uz sa na to vazne "tesim".

Pisem to tu hlavne preto, ze mozno mi nieco zasadne unika a dakto ma tu opravi a zistim, ze tie zmeny nie su az take strasne ako to vyzera.

Nadej umiera posledna. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...