Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 2


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 422
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ladin13
Dávala to sem robinia,pár příspěvků zpět,co jsem zkoušel tak jinak to nepůjde:
Dáš příkaz buy (nakoupíš za market),pak klikneš pod nakoupenou cenu pravým mišítkem a dáš entry stop prodej- to je sl
nebo sell (prodáš za market), pak klikneš nad cenu dáš entry stop nákup

No doufám že jsem to napsal dobře,zkus a uvidíš,minimum je myslím 8 pips...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

musím říct, že zajišťování pomocí entry stop se mi právě vymstilo, příkaz pod nákupem mi sice zafungoval jako stop loss, ale opačný příkaz mě vzal do obchodu o který jsem nestál. musím říct, že neustále nucení do nových verzí VT čím dál víc vnímám jako podraz od brokera, který se nás snaží odrad, odrad, odrad. Skutečnost, že v nové platformě není stop loss se jinak už vysvětlit nedá. Jsem hodně a hodně nas....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den všem,
tak jsem zkoušel zadat stop a profit a jde to. Ale pozor!!! Pokud máte na jednom páru otevřeno více než jednu pozici, příkazy se provádějí na nestarší otevřené pozici. Není možné tímto příkazem zavírat libovolné pozice nebo jejich části.
Je to dost na pytel.
To zdenekB: Nahlédl jsem na stránky z Vašeho odkazu, ale neumím Anglicky(ještě jsem maturoval z Ruštiny :-)), takže jsem toho moc nevykoukal a překladatel je na dovolené...
Ale co ale nejde přehlédnout, že tam nabízejí páku 1.400. Mohl by jste napsat jenom hlavní body co Vás tam zarazilo???
Díky Láďa.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ZdeněkB

Díky za info, budu to muset prozkoumat. Změny v platformě jso snad způsobeny nějakými reg. nařízeními v USA.
Live účet mám u CMS od začátku jara. Celkem jsem byl spokojen, ale na můj vkus velmi často provádějí update a teď to teda dokonale do.....! Jinak plnění jakž takž dobré. Jednou se mi stalo při velkém a prudké pohybu, že to trvalo snad 30 vteřin. To byli chvilky, když jsem viděl jak zisk padá raketovou rychlostí a exekuce nic.

Pokud by se někomu chtělo přeložit email od CMS, který se s největší pravděpodobností týká těchto problémů, rád přepošlu alespoň se zase něco dozvím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosim vas, muzu poprosit nekoho o radu. Pouzivam platformu FXMC na Demu..proc mi nejdou zadavat prikazy limit a stop loss u jednotlivych pozic? Trochu to chapu, ale potreboval bych ziskat celkovy nadhled nad tim vsim, co se deje. Uvazuji si otevrit Live ucet na FXCM, ale jestli nejdou zadavt prikazy limit a stop loss i na Live uctu asi si svuj ucet budu muset otevrit u Oandy - tam je zatom vse v poradku, tak jak ma byt.
Mockrat dekuji komukiliv za odpoved.

Martin (gloom)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím. Mám dosť závažný problém vo VT2. Nejde mi nadstavenie stop a limitu na zadaný obchod. Môže to byť spôsobené tým, že mám spustený automatický systém?? Ak áno .... ako to viem do systému vložiť aby mi automaticky s obchodom vložil tieto príkazy? Veľmi pekne ďakujem za odpovede.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...