Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 2


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 422
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny obchodníky....chtěll bych se zeptat na jednu věc...v sobotu jsem si stáhl VT 2 a nainstaloval ale bohužel když ho chci spustit začíná checking version a pak vyskočí hláška "All update servers are not available now. Check them again?" no tak dám storno pak napíšu svoje jméno a heslo a po "kontrola klientské verze" mi to napíše "Chyba v kontroli verze. Server je nepřístupý" a vůbec to nemůžu spustit...psal jsem do CMS a tam mě pořád píšou postup jak si stáhnout aplikaci a zalogovat se...což umím ale program mně dál nepustí...nevíte prosím někdo co s tím?? Byl bych vděčný za každou radu...Děkuji mnohokrát :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Jeste jednou k tematu nastaveni SL a PT ve VT2 :
1) Pokud mam US ucet nejde to "postaru" kliknutim pravym tlacitkem mysi na aktualni obchod v grafu, ale jen zadanim dvou nezavislych Entry Limit + Entry Stop. Pokud pak obchod skonci napr. na Stop zustane tam viset Entry Limit, ktery musim zrusit rucne = mel bych to stihnout rychle... = nemuzu odejit od PC (i vycurat se je riziko, financni). Tedy ani nemuzu nechat bezet obchod napr. pres noc (bez dozoru). Je to tak? Nebo to nekdo umite lip?
--------------------------
2) Na demu UK uctu to funguje jako driv = k danemu obchodu jsou "prispendlene" prikazy pro Stop a Limit, ktere "zmizi" v okamziku, kdy se obchod ukonci (nebo ja ho ukoncim) = nemam zadne starosti s visicimi Entry, ktere nechci. Mate nekdo ucet v UK a funguje to skutecne takhle na live?
--------------------------
Pokud to je tak jak popisuju, pak zacinam zkoumat, jestli na UK uctu nenajdu neco negativniho (nasli jste nekdo??) a prevadim (vytvorim novy??) ucet tam.
Pavel




Link to comment
Sdílet pomocí služby

To pm.mail:
Pokud to takhle chceš tak to musíš zadat při zadávání příkazu.
Je tam kolonka "Druh objednávky" - tam se dá vybrat zda chceš "Entry" - samostantný příkaz nebo třeba "If Then" - to je příkaz + Stop Loss. Je to z programátorské terminologie. Není to moc inuitivní a nechová se to logicky, ale je to tam.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to pm.mail

Já děkuji za radu...vím že o víkendu je trh uzavřen ale mě totiž odmítala celá ta aplikace...už jsem to dal dohromady...bylo to tím že jsem měl nastavený antivir na moc velkou citlivost a ono to nedovolilo aplikaci připojit na internet...takže to házelo chyby...teď už to funguje bez problému :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

ahoj, mam dotaz na nekoho, kdo presel od CMSFX US do UK, jde mi o moznost obchodovat v UK spot gold a spot silver, mate nekdo prakticke zkusenosti? ja zatim zustavam v US, nemam problem s novymi pravidly ohledne jineho pojmenovani prikazu a zavedeni dalsiho desetinneho mista, ale laka me prave tahle moznost. v UK pribylo take to dalsi desetinne misto v kurzu? ono to zas neni tak spatna vec, uz parkrat se mi stalo, ze me prave tahleta blbinka zachranila od SL uplne smesnym rozdilem par desetinek treba na GBP/JPY, to pak potesi:). jeste mam dotaz, jak probiha samotna zmena, kdybych se rozhodl prejit do UK, plati se nejaky poplatek? nebo mohu doufat, ze budu mit na cent stejne penize prevedeny i v te same zakladni mene, jako mam ted (USD)???

diky za info, Andrew (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Pepe: to ano, ale pokud si dobre pamatuju, vtip je v tom, ze na majors, dostanes nejhur ty hodnoty spreadu, ktere byly doted fixni, ale obcas muzes dostat i lepsi...v tabulce bylo srovnani a pokud to tak dodrzi, nevypada to spatne. uz ted posledni asi dva mesice ty spready stejne skakaly, jak se jim chtelo, takze i mimo zpravy clovek chytil treba librojen misto 5 za 5,4 nebo taky 4,6

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...