Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 2


Sid

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 422
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Co rikate na ty nove zmeny zdavani PT/SL? Ja zatim jedu na demu, ale dost mne to zhorsilo prehlednost a rychlost obchodovani.. Navic, kdyz jsem v longu a cena mne protne Entry Limit Sell (neboli v tomto pripade PT), tak se ten prikaz nezrusi a visi tam. Cili kdyz tam bude viset dal, a ja ho nezrusim co se stane?

Premyslim ze prejdu na Meta Trader, tam je SL/PT vyresen lepe.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cafte,

tak ak mozem aj ja mam jednu otazku.
dost sa mi na tom vt2 nepaci ze nemozem otvorit protipozicie.

v podstate to teraz funguje tak, ze ak mam kupeny kontrakt a chcel by som predat, tak mi preda ten skorej kupeny.

niekde vyssie bolo pisane ze na UK konte by to malo fungovat tak, ze SL alebo TP si nastavim samostatne ku
kazdemu kontraktu. Z tohto mi zaroven vyplyva, ze mozem otvarat aj protipozicie.

Moze mi to niekto potvrdit?

dakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak som to dnes skusil,

zaregistroval som sa v UK pobocke a zadal som prikaz na nakup. Pri tomto konte je mozne jednotlivym poziciam nastavit imit a stop, ale tym to konci.

Nasledne som zadal prikaz na predaj do protipozicie a system mi uzavrel otvrenu poziciu na nakup.
Zadaval som skusobne len Buy a Sell pri aktualnych cenach.

Toto vyhovuje systemu first in, first out. Je to len problem demo uctu?

Este jedna vec, pouzil som klienta stiahnuteho z USA pobocky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,
davno som sa tu neukazal a ani som nejak neobchodoval, az teraz. A otazka mozno na Sida, nevies ci CMSFX menil vysku marginu? Dnes som otvaral 0,1lot a margin bol az 150USD, ked som obcodoval naposledy tak to bolo za 0,1lot 25USD a pri 1lote 250USD, teraz je to 1500USD!! Nieco som premeskal u CMS? Kedy sa to menilo, preco?
Dakujem.
mill :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[bold]unkasr: [/bold]

kdyz nakoupis za market a zahy prodas za market na jednom paru, tak dojde z principu k vynulovani (prodani/uzavreni) pozice. Pokud chces vstoupit do protipozice, tak vyuzij hedge. Pozor - Amici ho uz nesmeji nabizet, mrkni na Swiss/UK brokery. Klient VT2 je stejny program jak pro US, tak pro UK cmsfx. Rozdil je jen v nastaveni prislusnych serveru, ze kterych si VT taha data a kam posilas objednavky.

[bold]mill: [/bold]

Sid myslel system otevirani/zavirani pozic FiFo=prvni pozice na paru, kterou otevres se musi uzavrit jako prvni. Tj. funguje to napr. takto:

1. v 9:00 nakoupis 5lotu EUR/USD (pozice 1)
2. v 10:29 napr. pred zpravama prikoupis dalsich 5 lotu EUR/USD (pozice 2)
3. v 10:40 se trh obrati proti pozici 2 a ty ji chces prodat a nechat dal pozici 1 - TOTO OVSEM NEJDE! Dle Fifo musis uzavrit nejprve pozici 1 z 9:00 abys mohl uzavrit pozici 2, resp. uzavrit to cele (pozici 1 i 2)

Jinac jak rikal Sid, paka je v US dnes uz max. 100:1, a margin se ti pocita z base currency u paru (dle aktualniho kurzu), taky uz neni klasicky Limit/Stop prikaz, resi se to dnes pres limitni objednavky nad a pod nakupem/prodejem. Lepsi mas jit v dnesni dobe do Evropy (zatim vse pri starem). Amici si to podelali sami (NFA regulace a dalsi)...

Kazdopadne vsem hodne zdaru do noveho tydne! ;) (tu)

l.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím.

Položím asi hlúpu otázku. Vie mi niekto povedať, keď zadám čakajúcu objednávku a potvrdím ju. Odošle sa ta objednávka na server ? alebo zostava na mojom PC kým nenastane ten "správny čas". Totiž neviem či môžem bez problémov vypnúť PC a opustiť miestnosť bez obáv či sa mi ta objednávka po splnení podmienok otvori alebo nie.

Ďakujem za odpoveď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To [bold]l00ser[/bold] Zajímavé je, že pokud otevřu řekněme 2 pozice v jeden den, pak mi druha pozice nejde uzavřít před první (jak už se tu psalo), ale pokud další řekněme další den otevřu třetí pozici, pak mi tato pozice uzavřít jde. Je to nějak závisle na dnech, nebo na počtu otevřených pozic ? :S Pro přehlednost posílám obrázek :)

11122

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...