Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 2


Sid

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 422
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Takze tu je nova, extremne pozitivna sprava. CMS vytvorilo pobocku v UK a na uctoch u tejto pobocky bude fungovat hedge, budu tam stopky a limity na jednotlive pozicie ako za starych dobrych cias a leverage je az do 1:400.
Co sa mna tyka, tak hlavne hedging a stopky a limity na ktorukolvek poziciu kdekolvek su zivotne dolezite, takze okamzite vytvaram ucet u CMS Forex UK a vsetky peniaze z US uctov presuvam tam.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, nezkoušel jste někdo převod z USA CMSFX na účet CMSFX do UK. Nebo je lepší založit nový účet v UK s bonusem 50 USD a v USA si ponechat účet s minimem USD. Chci přejít do Evropy, nevyhovuje mi FIFO a hedge. Napište prosím zkušenosti s převodem, pokud jste to někdo zkusil.
Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj. Pokud jedeš live tak otevření a uzavření pozic je také hned. Samozřejmně, když kurz poskakuje, tak se mi občas stane, že při uzavření pozice se mě zeptá jestli akceptuji jinou cenu. Zatím jsem nechytl takový pohyb aby mě to hodilo hned do mínusu.
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

msojka77 : treba zadavat market range, nenechavat to na 0. Pricom sa netreba obavat, zadavat market range 10 a zatial mi to vzdy zavrelo/otvorilo presne tam, kde malo. Ale ked nechas 0, tak pri vacsich pohyboch je pomerne bezne, ze ti to nevykona danu operaciu.

Co sa tyka prechodu - myslim, ze to nie je mozne. Jedna sa o ucet v uplne inej krajine, riadi sa to uplne inymi podmienkami, cize bude treba vybrat koruny z US uctu a normalne to poslat na novy ucet v UK.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Este jedna vec : ja som sa o tom dozvedel tak, ze mi prisiel email od cmsfx.co.uk. Len pre ISTOTU, v dnesnych casoch clovek nikdy nevie, som pisal na cmsfx, ci to je naozaj ich pobocka a odpoved bola pozitivna, cize vsetko je to OK a mozeme zvesela zacat presuvat peniaze.

Mozno som trochu paranoidny, ale ved nebol by to prvy podobny pripad napodobenia.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...