Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 2


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 422
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Sid: ahoj Side, mel bych na tebe nebo na jine co vedi docela dulezite dva dotazy, ktere hori, urcite mi budes moct pomoci poradit, sam to jiz resim drahnou chvili sam, aby sis nemyslel, ze jako prvni zadam hned o pomoc

1/az do teto chvile slapala nova verze VT v pohode, jedine, co me vzdy absolutne rozladi, ze jak jiste vis, obcas se vyskytne nejaky "reconnection problem" a server spadne, to by nevadilo, ale po opetovnem zalogovani mi s frekvenci ob tyden nebo dva cas od casu uplne zmizi vsechny grafy, se kterymi pracuji a to mam svuj desktop ulozeny, nastaveni desktopu zustava stejne, ale me ulozene grafy s poznamkami, fibbonaci liniemi a proste vsim, s cim pracuju zmizi, psal jsem jim na podporu a nejaky Leonid proste rekl "if they are gone they gone" haha a potom ze se mi to smazalo z meho! pocitace. to je snad vysmech. anglicky umim dobre a nemam problem s komunikaci. chci se zeptat na funkci export/import environment, jestli by toto neco resilo, i pokud si totiz dany "environment" ulozim tak po opetovnem otevreni to neresi muj vyse popsany problem, jelikoz desktop vzdy ukladam ikonou save a to se uklada nekam k nim. po danem erroru sice mohu vybrat z prislusne kolonky svuj dekstop, ale jiz bez mnou ulozenych grafu, nevis co s tim?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

a 2. problem, mozna daleko dulezitejsi. vcera jsem otevrel pozici do longu na eur/jpy a postupne pritahl SL na B/E, detaily nejsou podstatne, proste doslo k uzavreni me pozice na cene, ktera nikdy v danou chvili na trhu nebyla, ackoliv cena byla ve skutecnosti nekde jinde a zadna svicka muj SL neprotnula. samozrejme jsem tim prisel nepravem o penize a hned emailoval na technickou podporu a vse s nimi resil. mezitim se cena pohla asi o 200 pips nahoru. oni mi priznali, ze pozice byla uzavrena diky nejake systemove chybe a ze jsem tedy mel pravdu a ze mi pozici znovu otevrou. OK. jenze oni mi otevreli pozici ne na stare cene, ale na nove, jiz o 200 pips nahore a to opravdu nema vyznam, tak jsem ji hned zavrel. pocital jsem s otevrenim bud na stare cene nebo na nejake rozumne kompenzaci pozice, jelikoz kdyby se nevyskytla ta jejich "chyba", kterou priznali!!!, tak bych byl stale v trhu a mohl ovladat svou pozici, bud v trhu setrvat nebo ji ukoncit libovolne kdykoliv s nejakym ziskem. uz jsem jim pak psal vice emailu, ale vazne to a zda se, ze se cukaji. kam bych se mohl obratit dal nebo jim nejak pohrozit? k nejakemu regulatorovi? nevis, co by na ne mohlo platit? sice slo jen o malou pozici, ale je to vec principu, kdo mi zaruci, ze to neudelaji znovu? poslal jsem jim samozrejme se vsim predtim zaznam z logu atd., mohu vse dokazat. v tom problem nebyl. jde mi spis o tu kompenzaci, jak to ted hodlaji resit, ponevadz otevirat pozici znovu, ale na uplne jine cene, kdy zacinam od nuly, samozrejme neni reseni, ale SPROSTA KRADEZ. dekuji vsem za pripominky nebo zkusenosti, jsem z toho celkem zoufaly a to nebyvam casto

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jinak dekuju moc za pripadnou pomoc a pripominky, konzultuju vse s manualem, co se tyce meho technickeho problemu s grafy a myslim, ze to opravdu je nejaky jejich "bug", par lidi si na to tady uz stezovalo, myslim

co se tyce meho druheho problemu, budu opravdu rad za Siduv komentar, jelikoz ma hodne zkusenosti ohledne
VT a komunikaci s jejich podporou, kazdopadne jsem fakt rozmrzelej, tohle se mi jeste nestalo a jak mam mit
pak duveru ve sveho brokera, ze to neudela zase, at uz zamerne nebo nahodne, kdyby aspon byli fer, takhle se
mi akorat zda, ze se z toho snazi vykroutit, i kdyz jde z jejich pohledu o smesnou castku

Link to comment
Sdílet pomocí služby

AndrewD
používám pořád VT 1.9 - k VT 2 jsem nějak nepřilnul, takže v tom ti neporadím. Ted má CMS další verzi přímo s web rozhraní, takže možno vyzkoušet. www.cmsfx.com/
K druhému případu (předčasné uzavření eurojendy) - pokud máš k tomu nějaké scany pozic, klidně jim pohroz NFA nebo odesláním případu na Felix stránky. Ale v klidu, nejprve jim sděl svůj názor na věc, připomeň jejich uznání chyby a tvoje představy o kompenzaci. Takové případy jsou vždy dost indi vindi a jejich člověk může mít jinou interpretaci problému.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nohavica: jak myslis obnoveni puvodniho nastaveni? samozrejme, ze se snazim klikat na svuj ulozeny desktop, ale nic se nedeje, zustava stejne jen rozlozeni oken na obrazovce, ale veskere grafy zmizi, proste tam neni zadna chart, jen okna s cenami a prazdna obrazovka a ty jejich vsemozne buttony nahore:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid: dekuji za odpoved, no me VT dve krome toho padani grafu vyhovuje, jinak facha rychle a nemam s nim problem, to stare bylo celkem na hlavu, co se tyce korespondence, samozrejme to s nimi s klidem (celkem) probiram, zadne nadavky a tak, jsem zvedav, jestli se dotycny Sir ozve i dnes, maji tam ten casovy posun. scan pozic nemam ale mohu dolozit kdy jsem pozici nakoupil a kdy byla uzavrena a z toho lze dohledat, ze cena tam opravdu nebyla. vzdyt i CMS to sami uznali. akorat nevim, zda maji stejny nazor ohledne kompenzace. pockam tedy na dnesni korespondenci a pak, kdyby nic, pokusim se pohrozit tou NFA, coz pokud tomu dobre rozumim je regulator fin. trhu, kde jsou registrovani a ktery vykonava nad temito firmami kontrolu a ma jiste svoji vahu. Felix stranky neznam, ale prozkoumam. je mi jasne, ze jsem jen opravdu mala ryba, ale byl bych rad, kdyby ke me pristupovali jako k jejich spokojenemu zakaznikovi, aby to tak i zustalo nadale:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nohavica: pokud mas na mysli jako default desktop, tak to se mi grafy jak rikas nevrati, takze to k nicemu neni, jen budu mit rozlozeny ty prazdny okna, tak jak mi to vyhovuje, ale zadny grafy, me tohle k nicemu bohuzel nepomohlo. asi si na to budu muset zvyknout a castejc vypinat VT, abych predesel nejakemu krachu, aspon nebudu "preobchodovavat"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid: tak musim ohlasit vyvoj v mem pripadu "eurojendy", pote co bylo ticho na pesine, tak jsem napsal email, kde jsem nenapadne pohrozil, zda by nebylo lepsi jednat s nejakou "higher authority", ktera ma vice kompetenci prostudovat muj pripad a svete div se, dnes odpoledne mi napsali, ze mi vrati na ucet penize, ktere bych mel, kdyby eurojenda protnul muj PT, ktery jsem tam mel nastaveny, coz jsem jim napsal, ze je velmi fer reseni a ze to akceptuji

tak moc dik za podnet a zdravim
Ondra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

AndrewD
Super !..někdy je dobré udělat trochu bububu a chtít jednat na "vyšší úrovni"....oni dobře vědí, že kvůli, pro ně pár drobným, nestojí za to hazardovat se svou prestiží....v tomhle je zase CMS dobrá, s reklamacemi jsem u nich neměl nikdy problémy
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nechci otravovat,ale muj dotaz tu nejak zapadnul,tak zkusim,jeste jednou prekopcit puvodni text...


Ahoj vsem,prave louskam knizku od pana Eldera a rad bych si zkusil ve VT zobrazit "kanal" dle jeho pokynu,ale nevim ktery indikator (jestli v zakladni nabidce ve vt neco k tomu je) pouzit.
Melo by to byt :horni okraj kanalu EMA+EMA*KOEFICIENT KANALU
spodni okraj kanalu EMA-EMA*KOEFICIENT KANALU

Diky za pomoc,nebo alespon nasmerovani...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...