Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 2


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 422
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

jahoda
Na Rate shift jsi se už ptal na chatu, ale neřekl jsi, že obchoduješ přes někoho (prostředníka), kdo si účtuje komise nebo máš případně nějak nebo někým menežovaný účet. Položky v Rate shift se tak týkají pravděpodobně komisí nebo menežování účtu.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid dakujem,

mam tento ucet otvoreny treti rok, prve dva roky som tam mala comiss(poplatky), ale nemala som ziadny Rate Shift, doteraz som zila v tom, ze mam ucet otvoreny priamo u fy CMS. Otvarala som ho cez internet, iba IB name som vyplnovala pana, krory mi poradil obchodovat cez tuto firmu. Na stranke pisu, ze "no commissions" a od zaciatku mi ich uctuju. Tak sa chcem opytat, ci tieto poplatky - COMMISSIONS - uctuju kazdemu? Ohladne RATE SHIFT napisem fy CMS aby mi to vysvetlila, ale rada by som mala najprv jasno v tych poplatkoch. Preto prosim niekoho, kto ma live ucet u CMS aby mi dal vediet, ci COMMISSIONS uctuju alebo nie.

Dakujem, Zradvi Jahoda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jahoda
CMS si samotná nikdy žádné komise neúčtuje. Účet máš otevřený přímo u CMS, to ano, ale pokud nejedeš přes info IB (ti jsou zdarma a smluvní s CMS za stejných podmínek - bez komise ani jiných poplatků) pak jsou jiní IB, kteří si někdy dost nestoudně přičítavají za lot až 8 dolarů. Tím byla pověstná jedna česká i jedna slovenská firma. Těch poplatků se zbav, je to zbytečné platit někomu dalšímu. Ale to není téma na vlákna. Na blogu forexsid.blogspot.com/ mám mail, tam mi napiš a nějak se to dá řešit.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

ahoj všichni,
dneska jsem otevřela VT a zírám, že mi tam chybí všechny naimportované (nebo spíš nepůvodní) Trading Systems (což je velmi velmi mrzuté). Indikátory tam mám všechny. ??? Máte někdo nějakou podobnou zkušenost? Jak se může něco takového stát? Podotýkám, že to byly systémy, které jsem tam měla třeba přes rok, žádné novinky. Používám verzi 1.9.něco.
Díky předem
nowa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

nowa Napsal:
-------------------------------------------------------
> ahoj všichni,
> dneska jsem otevřela VT a zírám, že mi tam chybí
> všechny naimportované (nebo spíš nepůvodní)
> Trading Systems (což je velmi velmi mrzuté).
> Indikátory tam mám všechny. ??? Máte někdo nějakou
> podobnou zkušenost? Jak se může něco takového
> stát? Podotýkám, že to byly systémy, které jsem
> tam měla třeba přes rok, žádné novinky. Používám
> verzi 1.9.něco.
> Díky předem
> nowa

ano to se u cms stava. lepsi je si to ulozi treba na hadr co a jak si mela nastavene.
me uz se to stalo mockrat hlavne kdyz mas neco nastavene a neces o to prijit tak radsi neklikej na download ale ok.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj, nevíte jak nastavím ve VT2 počet desetinných míst na cenové ose? Mám například na EUR/USD 1,40992. Ta dvojka na konci mě zbytečně mate. Jak ji mám odstranit?
Pak ještě jak vyvolám horní lištu když si roztáhnu grafy přes celou obrazovku a lišta je pod nimi schovaná? Lišta zabírá značnou část obrazovky. U VT1.9 to bylo inteligentně v bočním okraji a dala se schovat.
Díky.
Merlin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,taky jsem si toho dnes všimnul že tam přidali jedno desetinné místo.Je to ale jenom na demu,live zatím běží normálně na 4 místa.Doufám že je to jenom nějaká novinka kterou zkouší na demu a že se to nechytí.Kazí to orientaci v grafech,v příkazech a na tickovém grafu se to nedá vůbec sledovat.Pokud by CMS chtěla snížit spread u EUR/USD třeba na 1,5 pips tak bych to pochopil a jinak je to úplně na nic.Takže pokud někdo víte jak se to dá odstranit tak to sem prosím napšte.
Díky Dejv04

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Merlin Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj, nevíte jak nastavím ve VT2 počet desetinných
> míst na cenové ose? Mám například na EUR/USD
> 1,40992. Ta dvojka na konci mě zbytečně mate. Jak
> ji mám odstranit?
> Pak ještě jak vyvolám horní lištu když si roztáhnu
> grafy přes celou obrazovku a lišta je pod nimi
> schovaná? Lišta zabírá značnou část obrazovky. U
> VT1.9 to bylo inteligentně v bočním okraji a dala
> se schovat.
> Díky.
> Merlin


no tak me z vas klepne.
dej si vt 2 a ty desetina cisla budou asi spatnou instalacej ja sem nikdy desetina cisla na live nemel.
nebo je mozne ze to je tim ze mas ucet v eurech a ne usd ale zjistim ti to.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...