Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

v tuto chvíli žádný další konkrétní termín neplánujeme. V případě dalšího zájmu bychom uvažovali o termínu zřejmě až po prázdninách. Pokud jste se nestačil registrovat, zkuste se ještě přihlásit jako náhradník pro případ, že by někdo vypadnul (stačí zaslat email Petrovi s poznámkou že se registrujete jako náhradník).
Zatím zdravím a dobré obchody všem,
Tomáš

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den.
Rád bych se zůčastnil kurzu:Obchodování s pomocí nejpoužívanějších indikátorů.
Ten minulý jsem prošvihl-nechystáte se uspořádat nový?

Zdravím
Petr [bold] [/bold]

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,
Tomáši, na dnešním kurzu obchodování nejpouživanějších indikátorů jste mluvil o knize kterou jsem tak napůl přeslechl. Napsala ji tuším pokud jsem dobře slyšel "Linda Rachel"?....jelikož jsem to tady na finančníkovi ani na googlu ani v jiném vyhledávači nějak nenašel. Mohl byste upřesnit ještě jednou jméno autorky a název knihy abych se mohl popřípadě po ni poohlédnout? Děkuji

S pozdravem Martin

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Měl bych takovej dotaz na pány finančníky: Neuvažujete u svých kurzů o studentských slevách? Uznávám, že odpověď asi tuším, ale tak zkouším to :)

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím všechny FINANČNÍKY,
jsem velkým nadšencem komodit a věrný žrout Vašeho serveru. Nakoupil jsem si všechny Vaše knihy, které po večerech postupně louskám a do toho denně projíždím finančníka, backtestuji a papertradinguji. V budoucnu bych se chtěl zúčastnit některých Vašich kurzů, týkajících se daytradingu a chtěl bych se zeptat, jestli po absolvování kurzu obdržím i nějaký certifikát čí potvrzení o absolvování kurzu, nebo něco podobného ? Mohlo by se to hodit do mého profesního portfolia v případě poohlížení se po nějakém zaměstnání v oboru.

Děkuji za odpověď a přeji vše nejlepší do dalších dlouhých let tomuto skvělému a bezkonkurenčnímu serveru.

P.S. : Jak tady řekl "MerQury" ... studentskou slevu bych taky uvítal. Budiž to konstruktivní námět k zamyšlení pro Petra a Tomáše. (tu)

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zvažuji účast na kurzech konaných 20. a 21.června 2008 - základy úspěšného obchodování a úvodní kurz do intradenního obchodování e mini. Chci se zeptat, jestli má pro mě smysl se účastnit i v případě, že nevlastním notebook? Z popisu kurzu mi není jasné, zda se jedná o výuku na plátně nebo si každý probíranou látku zkouší zároveň na vlastním počítači. Díky za odpověď.
Aldrich

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den
v sobotu jsem se zůčastnil kurzu e-mini 1.Prosím o přístup do sekce pro členy tohoto kurzu.Zkoušel jsem posílat mail na financník,ale byl mi vracen,že nelze odeslat.děkuji Kairon4(Tomáš Kaisler)

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Autorům Finančníku: Zvažuji možnost vytvořit a v praxi otestovat výukový kurz o základech spekulačního obchodování jako svou závěrečnou práci na vysoké škole, a rád bych věděl zda by bylo možné použít některé vaše články jako součást studijních materiálu, samozřejmě s příslušnými odkazy na tento server. Kurz i tyto materiály by byly nekomerčního charakteru.

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobry den,

chcel by som sa spytat, ci financnici nerozmyslaju o moznosti predaja darcekovych poukazov na vzdelavacie kurzy. Pride mi to ako pekny darcek pod stromcek.

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.