Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Pokud ti to tvůj moneymanagement dovolí tak hned u Florence je parkoviště 25 kč hodina. Dnes jsem tam parkoval a v pohodě. Vedle je za 35/hod a naproti 40/hod.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
mal by som otazku ohladom paroveho obchodoania, este planujete sa tejto teme venovat, bu nejake kurzy online, alebo zive? alebo uz velmy ten obchodny pristup nevyuzivate? a nic sa neplnuje?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Lucifer66,

ano, připravujeme on-line seminář, momentálně pracujeme na některých aktualizacích a novinkách, které chceme do semináře zahrnout. Plánujeme zřejmě na začátek roku 2013.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den, chtěl bych se zeptat Petra, zda po absolvování jeho kurzu (Pokročilé intradenní obchodování s pomocí Price action s využitím intermarket a volume analýzy), bude možno vaše obchodní přístupy využívat i na Ninjatrader, resp. jestli Ninjatrader obsahuje takové nástroje (Volume profil, footprints), aby bylo možno využít vaše přístupy a jestli ukazujete na kurzu i práci s těmito nástroji na Ninjatrader platformě. Děkuji za odpověď.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
afreb:

nevím, jestli se Petr věnuje přímo na kurzu i nastavování nástrojů v platformách, ale zcela jisté je toto:

1) obchodní přístup Petra lze jednoznačně aplikovat i v NT
2) poměrně podrobné návody, postupy atd. jsou popsány v sekci fóra k tomuto kurzu..je tam dost uživatelů, kteří používají NT a mají zkušenosti s mnoha různými nástroji..

michal

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobry den,
Som prihlaseny aj na jeden s kurzu a to workshop backtestovani... Odkladal som instalaciu programu na co najneskor aby som mal este plantnu trial licenciu, a po nainstalovani zistujem ze su to dost zlozite programy.
Neviete mi prosim aspon nejak vypichnut, ktore "zakladne znalosti" s programami ci uz sierachart, ninjatrader alebo msa3 je vhodne mat nastudovane? Na strankach su rozne videa, ale prechadzat vsetky je fajn, ale aby nebolo tych informaci zbytocne vela naraz, a radsej by som sa detailne zoznamoval s programom az po kurze.

Dekuji moc

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
dikomix:

já si myslím, že vám stačí mít programy nainstalované a nachystané podle instrukcí - pokud aktuálně nějaké jsou..zbytku se budete věnovat na kurzu..jinak základem je vždy načtení nějakého trhu, změna parametrů grafu v nastavení, přidávání indikátorů, studií..

michal

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravim, otazka na Petra/Tomasa prip. Admina

Chcel by som absolvovat online spready, dnes som to chcel zaplatit, ale su tam iba info o ucte, uprimne ocakaval som nejaku platobnu branu ako napr paypal. Je to pre mna dost "hassle" kedze som v zahranici a mam iba najzakladnejsi ucet ktory neumoznuje intl. Platby (ano viem je to dost smiesne). Neexistovala by nejaka alternativa (platobna brana)? Ak to nechcete zverejnovat kludne napiste na mail v mojom profile.

Dakujem za pochopenie

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
DaveF
Pokial ste zo slovenska, tak sa da zalozit ucet vo Fio banke, a tam sa da platit aj priamo na ceske ucty bez poplatkov. Ucet je zadarmo.
Pokial ste uplne z inakadial, tak tam neporadim, ale urcite tam bude tiez nejaka "internetova" banka ktora by umoznila medzinarodny prevod.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den, mám zájem o on-line kurz emini, tato forma je pro mě naprosto dokonalá, tak by mě zajímalo jestli sebou on-line kurz nese stejné výhody jako živý kurz? Myslím tím přístup do diskuze o emini a možnost účastnit se kurzu emini 2?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den,

za prvé bych chtěl velice poděkovat Tomášovi i Petrovi (i všem, kteří s nimi na Finančníkovi spolupracují) za to, že jsou ochotni se prostřednictvím kurzů podělit o své know-how. Jste kluci vážně borci a zaroveň moje jediná seriózní naděje v lepší budoucnost.

Ale k mému dotazu. Jelikož jsem úplný začátečník, potřeboval bych poradit v první řadě s tím, v jakém pořadí by bylo nejlepší vámi připravené kurzy absolvovat. Momentálně jsem přihlášen na kurz [ital]Základy úspěšného obchodování na burze[/ital]. Následně bych rád postupně absolvoval i všechny online kurzy. Můžete mi prosím poradit, v jakém pořadí by to bylo nejlepší s ohledem na nejlepší pochopení dané problematiky?

Mnohokrát děkuji a srdečně vás zdravím!

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.