Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

bopra77:

děkuju za Petra i Tomáše:-)

jinak kurzy jsou na různé témata - opce, spready, intradenní obchodování, párové obchodování, psychologie..+technické workshopy..

opce jsou na dvě části, spready jedenkrát, stejně tak i párové obchodování a psychologie..toto lze absolvovat libovolně (jen opce první I a pak II)..co se týče intradenního obchodování, tak absolutní nejzákladnější věci jsou v Základech, na které jste se přihlásil..odtud můžete pokračovat nejlépe na E-mini I (www.financnik.cz/exe/webinare/emini1.php)..poté můžete jít na price action (www.financnik.cz/exe/webinare/fims.php)...další dříve živé kurzy jsou v online přípravě..ale E-mini I je takový skutečně intradenní základ..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 163
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Mnohokrát vám děkuji za odpoveď, Michale. Já hlavně tápu v tom, jak spolu dané kurzy souvisí, např. jestli nejdříve není vhodné projít nejprve kurzem psychologie obchodování a až poté se zaměřit na zmíněné E-mini, apod. Předpokládám však, že případné souvislosti budou zmíněné v základním kurzu.

Každopádně mnohokrát děkuji za laskavou odpověď a přeji vám pěkný den.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Zdravim, chci se zeptat, jestli si kurzy od financniku mohu pustit i na jinem PC a na jine IP adrese? Planuju se prestehovat a zaroven i koupit novy pocitac, tak nevim, zda s koupi kurzu nepockat.
Ikdyz v popisu online kurzu je napsano, ze je mozne jej sledovat nekolikrat dokola odkudkoli. Bjim se aby to nebylo svazna MAC nebo IP adresu. Dekuji (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda ke kurzu "Pokročilé obchodování FinWin, price action a intermarket analýzy: Výstupní techniky, řízení obchodů a procvičování" budou k dispozici skripta. Dále bych se rád zeptal, jaký má tento kurz vztah ke kurzu E-mini 2, zda ho spíše rozšiřuje, či na něj navazuje? Děkuji za odpovědi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
chci se zeptat, jestli je stále možnost se zůčasnit živého kurzu, tedy jedná se o FIMS 2:Pokročilá aplikace Intermarket patternů a analýzy nabídky/poptávky v akciových indexech,pokud si tedy zaplatím kompletní daytradingové vzdělání.
Bude to pro mne přínosné a účelné, když budu mít na pochopení z dvou webinařů cca měsíc a poté se zůčastnit živého kurzu,kde se bude ve všem pokračovat dále za chodu?
děkuji za odpověď :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Adame:

možnost myslím, zcela určitě stále je, protože na kurz se lze ještě normálně přihlásit..jinak zvládnout se to taky určitě dá..FIMS už je trošku pokročilejší učivo..ale zase je to z hlediska diskréčního obchodování opravdu velmi hodnotný směr..navíc online kurzy si můžete pouštět dokola, kdy budete potřebovat, a k živému kurzu dostanete tištěná skripta..takže problém to potenciálně není..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji Tomáši a ještě bych se chtěl zeptat jestli se v tomto novém kurzu (Pokročilé obchodování FinWin, price action a intermarket analýzy: Výstupní techniky, řízení obchodů a procvičování) budou používat nějaké pojmy, které jsou vysvětleny v emini 2, ale ne v emini 1. Abych poté netápal. Děkuji předem za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den, prosim Vas ked sa prihlasim do diskuzneho fora a nasledne chcem si prehrat zaplateny online kurz
"Daytrading od A do Z v jednom kompletním celku"
Kliknem na ukazku zdarma svieti mi napis "neprihlasen" zial mam preinstalovany pc a uz nemam povodny link na odkaz.
Mohli by ste mi prosim s tym pomoct, neviem do akeho vlakna napisat svoju otazku,
Jednoducho mi stale svieti "neprihlasen" i ked v diskuzi prihlasena som. Kurz si pustam na 2 IP adresach/dufam ze to neni proti pravidlam,
Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...