Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Zvládnutí supportů a resistencí - konkrétní ukázky a komentáře


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 49
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to ladary

nejsem tu od toho abych lhal nebo se vytahoval, mam stale live ucet uz dost dlouho kde jsem obchodoval akcie, a nevedel celkem nic o Woodyem a FinWin, a tak jsem zacal navstevovat kurzy pred 1,5 rokem jsem zacal a backtestoval a backtestoval a jel sim, a kdyz jsem potreboval nejaka data tak pouzival live

ale jak rikam komu me komentare ke screenum pomohou at je vyuzije a kdo chce hledat zaludnosti at je hleda
pro mne neni vas nazor podstatny ale stejne na nej odpovidam

pro mne je podstatne ze mne trading bavi a ze se lepsim a ze ho mohu jiz delat na "plny" uvazek

at se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Krakra

ja jsem tam dlouho taky nic nevidel, ale jak mne naucil Tomas / a diky mu za tech nekolik dulezitych postrehu/
kdyz se trh nadechne a udela korekci a vyrazi do trendu a ma prostor tak je to na 80% zisk

nebyva ta situace casto ale jiz ji poznam, najdu neco v backtestu a dam to dneska sem a popisi to, fakt mne to pomohlo k profitabilnosti

jinak si mylim ze kluci nam toho davaji dodst a dost zadarmo i seminare jsou za hubicku, vzhledem k tomu co muzeme ziskat...
at se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gordone, Vaše screeny jsou myslím pro řadu ostatních zajímavé a motivační, nicméně jak je vidět, vlákno objevili tradiční rozumprdové, takže o S/R si zde již moc nezadiskutujeme a o rozvíjení konspiračních teorií na nejrůznější témata přenechme lidem bez naší účasti na nějakém jiném serveru.

Tj. pokud budete mít zájem, publikujte prosím své screeny do uzavřené sekce emini, kde si klidně založte své vlákno. Přeci jen uzavřená sekce má své přednosti.

Předpokládám, že k tématu bylo vše řečeno a diskuzi uzavírám.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...